Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston
i Zdroj: PCTuning.cz
Úložná zařízení Článek Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston

Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston | Kapitola 2

Redakce PCT

Redakce PCT

21. 6. 2019 03:00 4

Seznam kapitol

1. Soutěžte o produkty značky Kingston 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Potřebujete do svého počítače pěkný SSD disk, anebo by se spíš hodila paměťová karta do foťáku na dovolenou? Připravili jsme pro vás ve spolupráci se společností Kingston soutěž o dva 480GB disky a dvě 64GB karty SDXC. Stačí odpovědět na jednu otázku a zařadíte se do soutěže.

Reklama

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Protože řada soutěžících i přes hrozbu vyřazení odpovídala vícekrát pod různými e-mailovými adresami, pro ochranu těch poctivých jsme byli nuceni do hlasovacího formuláře přidat další ochranný prvek. Kromě e-mailové adresy musíte vyplnit část adresy vašeho bydliště, na níž budeme zasílat případnou výhru – název ulice a číslo popisné. Tento údaj neukládáme a ani jej nikomu dále nepředáváme, slouží pouze pro kontrolu unikátních odpovědí pro zařazení do slosování.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani obec z adresy vašeho bydliště.

Pro příklad, pokud je vaše adresa a e-mailová adresa následující:

Jan Novák
Novákova 25
111 11 Kotěhůlky

e-mail: jan.novak@pctuning.cz

měl by vyplněný formulář vypadat takto

Letní soutěž o SSD disky a paměťové karty Kingston
i Zdroj: PCTuning.cz

Tento údaj uvádějte pravdivě a tak, aby byl aktuální i po uzavření soutěže v době vyhlášení výherců. Shoda uvedené ulice a čísla popisného s následně zaslanou úplnou adresou pro doručení výhry je podmínkou pro její obdržení.

Pokud do formuláře uvedete nepravdivý údaj, který nebude souhlasit s adresou pro zaslání výhry, budete ze soutěže vyřazeni a příslušnou cenu obdrží náhradní výherce.

Soutěžní otázky

Na vás už je, abyste správně odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěž končí o půlnoci ze 7. na 8. července 2019.

Společnost Kingston je jeden z předních výrobců pamětí do počítačů a chytrých zařízení. Krom klasické produkce, kterou pravděpodobně budete znát, jako jsou například zmiňované SSD a microSD, ale vyrábí celou řadu řešení přímo na míru dalším značkám, tzv OEM produkce. Ti většinou vyrábí spotřební elektroniku a počítače. Navíc zásobuje i datová centra speciálními SSD disky určených do těchto prostředí a spolehlivými RAM pamětmi. Kingston je tak doslova všude kolem nás a stará se o vaše data, ať už jste kdekoliv.

Kingston se také snaží rozvíjet nová řešení, která potřebují paměti pro svoje fungování. V rámci embedded program navrhuje a vyrábí paměti na míru pro zajímavé startupy a začínající projekty, které mají potenciál. Jeden takový projekt se objeví i ve videu z kampaně Kingston is Everywhere, které je přiložené. A zde se dostáváme k soutěžní otázce.

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama