Microsoft začal v tichosti nabízet fyzické kopie Windows 11 na flash disku
i Zdroj: Microsoft
Novinka Microsoft začal v tichosti nabízet fyzické kopie Windows 11 na flash disku

Microsoft začal v tichosti nabízet fyzické kopie Windows 11 na flash disku

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

10. 5. 2022 13:35

Žádné oznámení, žádné uvedení. Že by si Microsoft myslel, že to nebude nikoho zajímat?

Reklama
Reklama

Windows 11 byly uvedeny už před nějakým tím čtvrtkem (téměř rok) a zatím se netěší takové oblibě, jak by si Microsoft asi představoval. K dosavadním možnostem pořízení (upgrade, elektronická licence, nové PC) přibyla možnost koupit si fyzickou kopii. Na stránce Bestbuy (i na Amazonu, ale momentálně nedostupné) je k dispozici už od 14. dubna 2022, ale uvedení zřejmě proběhlo bez oslav a pompéznosti, neboť o tom nikde nebyla zmínka. 

Malá krabička obsahuje dle očekávání flashku se systémem a kartičku s licencí pro jedno PC. Ceny jsou 139 dolarů za verzi Home a 199 dolarů za edici Pro. Výhoda takovéto distribuce je dvojí. Je vhodná pro sběratele podobných lapačů prachu a druhá věc, dojde-li k neočekávanému výpadku internetu a zároveň se vám zhroutí OS, je první pomoc na dosah ruky. Pokud už tedy nemáte dávno vytvořenou vlastní flashku pro podobné případy. 

Nebo můžete mrknout po licenci na CZC

Zdroj: techradar

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning