Mody pro Dying Light EE: Zombie masakr na steroidech
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Mody pro Dying Light EE: Zombie masakr na steroidech

Mody pro Dying Light EE: Zombie masakr na steroidech | Kapitola 6

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

14. 9. 2017 07:00 4

Seznam kapitol

1. Úvodní kousnutí 2. Výzva nebo pohoda? 3. Jak ukáznit mrtvé 4. Za volantem 5. Umrlčí vzhled a sychravo 6. Konečná

Dying Light je parádní splatterfest a pocta všem milovníkům mrtvolné kultury. Navíc se teď na nás chystá várka nových DLC. Jako u mnoha špičkových titulů, i tento oblažili hráči svou přízní a jali se vytvořit spousty modů pro lepší zážitek. Vy všichni, kdož unesete mačetu, vzhůru do boje. Hejna nemrtvých a halda modů už na vás čekají.

Reklama

Konečná

Pár doplňků na závěr zombiefestu. Možná se vám zdá, že obchodníci nabízejí málo věcí. Merchants and Quartermasters – All items vás vyvede z omylu. Sortiment, který překupníci nabízejí, se rozroste na každou myslitelnou položku, která se ve hře vyskytuje. Všechny zbraně, návody, součástky, munice, zkrátka všechno. Hodí se to spíš až po dokončení hry, kdy si tak doplníte arzenál o nové kousky a různé ukryté návody, které jste po dobu hry nenašli. Ovšem pozor, díky obřímu množství nabízeného zboží trvá zobrazení nabídky snad minutu. Dá se to vyřešit tak, že upravíte konkrétní textový soubor modu a tak vám zůstanou v nabídce třeba jen oranžové a žluté (nejlepší) předměty, což dobu načítání zkrátí na únosnou mez. Jinak by to v mezičase dalo na pěkného šlofíka.

Nabídka pořádného nářadí.
i Zdroj: PCTuning.cz
Nabídka pořádného nářadí.

Ptákovinou čistě pro pobavení je Gravity Mods na změnu gravitace. Na výběr je několik variant, od nulové po normální. Při vyzkoušení nízké (low) gravitace to vypadalo jak na leteckém dnu. Odpálkované mrtvoly se jaly opouštět atmosféru a nebe bylo poseté těly. Vskutku nezvyklý pohled. :)

Vážení cestující..
i Zdroj: PCTuning.cz
Vážení cestující..

Přejeme vám příjemný let.
i Zdroj: PCTuning.cz
Přejeme vám příjemný let.

A nejmocnější modifikace na konec. Dying Light Dev Menu neboli vývojářské menu je určené pro všechny hnidopichy a šťouraly a vůbec pro všechny, kdo chtějí objevit všechny skryté možnosti a kouzla. Nesmrtelnost, nekonečno munice, teleport, změny počasí, zhmotnění předmětů, změny v inventáři a vůbec ve všem co vás napadne. Stanete se absolutními pány nad hrou, což může vyústit v božský komplex, pozor na to.

Změnit se dá téměř vše.
i Zdroj: PCTuning.cz
Změnit se dá téměř vše.

Možností je nevídané množství.
i Zdroj: PCTuning.cz
Možností je nevídané množství.

Tak a tím končíme zombie osvětu. Snad jste našli něco nového nebo jste se díky článku rozhodli DL opatřit. Rozhodně neprohloupíte. A když už se věnujeme zombiím, na závěr ještě vložka o další chystané 3d akci Dead Island 2. Původně jej tvořilo studio Yager Development, po nich Techland, ale ti se přesunuli ke svému DL a vypadalo to, že s DI2 je ámen. Pak distributor Deep Silver sehnal společnost Sumo Digital a projekt DI2 byl vzkříšen jako Ježíš. Nyní s napětím očekávám, kdy se tato nová zombie řežba dostane do našich pracek. Odehrávat by se měla v Kalifornii, Los Angeles a San Franciscu. Datum vydání je neznámý, přesto už hru má třeba Alza v nabídce. Před nějakou dobou byly vypuštěné ukázky ze hry a celá hra se jasně nese v pořádně nadsazeném duchu. Doufám, že současná sebranka, která na hře pracuje, se bude snažit a předloží nám pořádně krvavou a ujetou porci zábavy aspoň tak dobrou, jako Dying Light.

Mody pro Dying Light EE: Zombie masakr na steroidech
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama