PCTuning spouští svůj vlastní Instagram účet
Článek PCTuning spouští svůj vlastní Instagram účet

PCTuning spouští svůj vlastní Instagram účet

David Jiránek

David Jiránek

10. 6. 2021 17:30 13

Už i k nám dorazil trend nových sociálních sítí. Mimo Facebooku se ukážeme také na Instagramu, kde vás budeme informovat o novinkách i velkých recenzích zejména ve vizuální podobě.

Reklama
Reklama

Již nějaký ten pátek se s našimi příspěvky můžete setkávat na Facebooku, který neodmyslitelné patří k našemu webu. Nově k němu přidáváme i Instagram.

Na tuto sociální síť hodláme sdílet ve formě příspěvků větší články, recenze a důležité novinky z hardwarového i softwarového světa. Ve stories poté najdete vždy aktuální novinky a krátké zprávy.

PCTuning spouští svůj vlastní Instagram účet

V některých příspěvcích potkáte i galerii s pořádným železem a do budoucna plánujeme také soutěže!

O kvalitu obsahu na webu se nemusíte bát, své síly nepřesouváme na další sociální síť, naopak jsme se rozrostli. Instagram bude mít na starost náš nový kolega, který velmi ocení zpětnou vazbu. Obsah na Instagramu postupně vyladíme, aby smysluplně doplňoval obsah na webu i Facebooku a vám se líbil. Sledovat nás můžete zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning