Router Asus RT-AX86U prakticky: Porty a bezpečnost
i Zdroj: Pctuning
Sítě a Internet Článek Router Asus RT-AX86U prakticky: Porty a bezpečnost

Router Asus RT-AX86U prakticky: Porty a bezpečnost | Kapitola 7

Petr Šaroun

Petr Šaroun

1. 7. 2021 22:48 14

Seznam kapitol

1. Router s Wi-Fi 6 AP, který jsem si musel vyprosit 2. Těžba Chia (XCH) – trable s ukládáním a síť 2.5 GbE 3. Chia (XCH) abyste vůbec dostali odměnu 4. Jak zajistit přístup do (nejen) klienta Chia z internetu
5. Ochrana vnitřní sítě 6. Blokování škodlivých stránek 7. Závěr

Dnes se opět podíváme na ASUS RT-AX86U. Budeme hovořit o potížích spojených s nastavením připojení pro těžbu Chia, ale klidně si za to můžete dosadit některé herní servery nebo obdobné serverové programy. Řada problémů je společných.

Reklama

Závěr

Chia bych „JEŠTĚ“ nepohřbíval, ostatně první vlna Bitcoinu byla z 0 na 4 dolary a dnes... Kdo ví, jestli se Chia povede něco podobného, nebo jestli to je jen podvod. Každopádně si dávejte pozor.

Myslím si, že ASUS RT-AX86U je předzvěstí nové vlny moderních zařízení, která v sobě budou zahrnovat i prvky aktivní ochrany vnitřní sítě. Ať už se bavíme o aktivním zahazováním provozu na zavirované stránky nebo třeba o poradci, který vám kontrolu zabezpečení celého zařízení.

Nalezené problémy
i Zdroj: Pctuning
Nalezené problémy

Takového průvodce kontrolujícího zabezpečení by mělo mít každé šikovné domácí zařízení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning