Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom
i Zdroj: Pctuning
Hardware Článek Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom

Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom

Redakce PCT

Redakce PCT

16. 4. 2021 03:00 4

Seznam kapitol

1. Soutěžte o klávesnice Yenkee 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Potřebujete pořádnou kapesní klávesnici na hraní? Covid jednou skončí a zase přijde doba herních párty! Nebo třeba máte na stole horu veledůležitých věcí a klávesnice nesmí zabírat moc místa. Ale samozřejmě musí být mechanická a musí pořádně blikat! RGB, jak jinak! Zasoutěžte si s námi o tyhle trpaslíky.  

Reklama
Reklama

Soutěžte o klávesnice Yenkee

Zima nám pomalu končí, sluníčko už začíná i trošku svítit a přes léto se snad dostane s vakcínami na většinu potřebných, takže zase budeme moct chodit za kamarády, hrát na LAN párty, hrát na cestách, hrát u bazénu, moře. Prostě na cestách. A málokterý notebook má klávesnici, na které je hraní her dobrý zážitek. Proto se v poslední době doslova roztrhl pytel s miniaturními verzemi poctivých mechanických herních klaviatur v cestovním provedení.

Priorita jsou co nejmenší rozměry a váha, pryč s numerickou částí. Pryč s řadou funkčních F tlačítek. Okraje? Mobily už je nemají, na co je chcete u klávesnice. Šipky? Delete, Home, End a další tlačítka, na která se u herních klávesnic práší? Nepotřebujete. Po maximální optimalizaci nám tu zůstane kompaktní miniklávesnice, která se v batohu vedle notebooku na cestách ztratí.

Pokud chcete mít šanci jednu takovou vyhrát, hlasujte v naší soutěži do půlnoci z neděle na pondělí 25. na 26. dubna.

Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom
i Zdroj: Pctuning

Yenkee Atom

Dáme si trochu obchodnické hantýrky. Nelekejte se!

Mechanické klávesnice jsou mezi hráči her obzvláště populární. Vyznačují se jistým stiskem a vysokou odolností i při náročném zacházení. Nová klávesnice YENKEE Atom má proto ve svém těle kvalitní spínače Kailh Box White, které se vyznačují jemným stiskem s citelným clicky tactile bumpem. Díky tomu přináší Atom zřetelnou odezvu z každého stisknutí, a zároveň i ikonický zvuk mechanických spínačů. Bytelné konstrukci také přidávají Double-Shot PBT tlačítka. Ty jsou nejenom příjemná na dotyk, ale hlavně mají dostatečnou odolnost pro nekonečné herní večery.

Atom navazuje na trend kompaktních herních klávesnic, které se stávají v dnešní době velmi oblíbené. Absence numerického bloku předurčuje tuto periferii pro použití spíše pro herní účely, kde je zmíněný blok zbytečný. 

Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom
i Zdroj: Pctuning

RGB je dnes nutnost

Herní klávesnice dnes oplývají moderním RGB podsvícením, které dodává na atmosféře při herní vřavě. Atom má rovněž RGB podsvícení. To je navíc plně nastavitelné, a hlavně se dá také úplně vypnout, pokud uživatel není příznivcem blikajících barviček. 

Jak podsvícení, tak i další funkce klávesnice vč. maker se dají nastavit v dodávaném softwaru, který byl vytvořen na míru právě Atomu. Z výčtu schopností klávesnice stojí rovněž za zmínku Anti Ghosting, N-Key rollover či např. zámek klávesy WIN, který zabrání nechtěnému odchodu ze hry. 

Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom
i Zdroj: Pctuning

Moderní herní klávesnice

Klávesnice se dodává v černé barvě v kombinaci s šedými a červenými klávesami. O napájení se stará konektor USB-C, k němuž je samozřejmě součástí balení kabel k propojení s PC. Doporučená cena mechanické klávesnice YENKEE Atom je 1699 Kč.


Soutěžte o tři herní mini RGB klávesnice Yenkee Atom
i Zdroj: Pctuning

Soutěžní otázky najdete na následující straně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning