Soutěžte s AMD a Gigabyte o PC sestavu společnosti COMFOR
Článek Soutěžte s AMD a Gigabyte o PC sestavu společnosti COMFOR

Soutěžte s AMD a Gigabyte o PC sestavu společnosti COMFOR

Redakce PCT

Redakce PCT

30. 5. 2014 07:00 11

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Tentokrát nebudeme troškařit – můžete se utkat o počítač COMFOR Diablo Mini se základní deskou Gigabyte F2A88XN-WIFI osazený procesorem AMD Kaveri A10-7700K, 128 GB SSD od Samsungu a 2TB diskem pro data. Stačí maličkost, odpovědět na pár soutěžních otázek a nový počítač může být váš!

Reklama
Reklama

Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle 15. června 2014 na pondělí, za platné budou uznané hlasy odeslané před půlnocí. Hlasovat lze samozřejmě pouze jednou, vícenásobné hlasování vede k vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá „za ostatní“).

Protože řada soutěžících odpovídala i přes hrozbu vyřazení opakovaně přes registrace na různé freemailové adresy, pro ochranu těch poctivých jsme byli nuceni do hlasovacího formuláře zavést další ochranný prvek. Kromě e-mailové adresy je nutné vyplnit i ulici a číslo popisné z bydliště soutěžícího, na kterou bude zaslána případná výhra. Pro zachování anonymity v hlasovacím formuláři nevyžadujeme jméno ani kompletní adresu.

Pro příklad, pokud soutěžící bydlí na adrese:

Jan Novák
Červená 25
111 11 Kotěhůlky

musí příslušná políčka e-mail a ulice a číslo popisné obsahovat následující:

e-mail: jan.newman@email.cz
ulice a číslo popisné: Červená 25

Tento údaj uvádějte pravdivě a tak0, aby byl aktuální i v době rozesílání výher. Shoda uvedené ulice a č. p. s adresou pro doručení výhry je podmínkou pro její obdržení. Pokud u výherce daný udaj nebude s adresou pro zaslání výhry souhlasit, výherce bude ze soutěže vyřazen a příslušnou cenu obdrží náhradní výherce.

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning