Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30

Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30

Redakce PCT

Redakce PCT

10. 9. 2019 03:00 13

Seznam kapitol

1. Soutěžte o smartphone Huawei P30 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Ve spolupráci se společností Huawei jsme pro vás připravili na začátek školního roku soutěž o jeden z nejlepších aktuálních fotomobilů P30. Stačí jen odpovědět na pár otázek a s trochou štěstí budete moci vyzkoušet, jaké dokáže vyrobit skvělé fotky a že s přehledem zvládne i hry nebo další náročné úlohy.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Nový školní rok nám začal a to je ideální čas na to blýsknout se před spolužáky s pěkným novým telefonem. Nebo třeba časem ukázat kolegům v práci, jak mají vypadat pořádné fotky z dovolené. Ano, tentokrát soutěžíme o chytrý telefon a ne jen tak ledajaký. Fotomobil Huawei P30 byl uvedený na jaře tohohle roku a jeho o trochu lepší bratříček je pořád na druhé pozici v DxO Marku. Verze P30 má proti němu jen kratší zoom (3× místo 5×), ale jinak je vše stejné. Takže se můžete těšit na špičkové fotky, ale ani výkon P30 rozhodně nechybí. Pokud chcete telefon vyhrát, stačí zodpovědět pár jednoduchých otázek a máte šanci!

Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 22. na 23. září 2019.

Huawei P30 Aurora

HUAWEI P30 je stylový a hlavně všestranný telefon. Skvělý 6.1" AMOLED FHD+ displej se pyšní vynikajícím podání barev. Trojitý fotoaparát s rozlišením 40Mpx dokáže pořídit prvotřídní fotky i video. Pořádný výkon poskytuje 8jádrový procesor a 6 GB operační paměti. Nechybí ani čtečka otisků prstů integrovaná v displeji nebo NFC technologie umožňující bezkontaktní platby. Vhod přijde také hybridní Dual SIM slot, do kterého lze vložit paměťovou kartu nebo druhou SIM kartu. 

Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30
i Zdroj: PCTuning.cz

Proč zvolit HUAWEI P30?

  • Výkonný 8jádrový procesor Kirin 980
  • Skvělý 6.1" AMOLED FHD+ displej
  • Trojitý fotoaparát s rozlišením 40, 16 a 8Mpx
  • Hybridní Dual SIM slot
  • Skvělý poměr cena / výkon / výbava

Displej, který vás přenese do jiného světa

 Displej telefonu HUAWEI P30 vás díky svému špičkovému obrazu naprosto vtáhne do všeho, co právě sledujete. Jeho kouzlo spočívá v moderních technologiích, které mu dodávají neuvěřitelné barvy a zajišťují, že nabídne optimální obraz z jakéhokoliv úhlu. Další předností je velikost displeje 6.1" a neobvyklé rozlišení 2340 x 1080, díky kterému budete mít krásně jemný obraz. Displej společně s elegantním tělem vytvářejí kombinaci, z níž nebudete moci spustit svůj zrak.

Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30
i Zdroj: PCTuning.cz

 Brilantní výkon 8 jader

 O vysoký výkon telefonu Huawei se stará 8jádrový procesor na frekvenci 2.6 GHz, podpořený 6 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.1" displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Zachyťte svět kolem vás 40Mpx fotoaparátem

 Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará výjimečný fotoaparát s nevídaně extrémním rozlišením 40 Mpx (širokoúhlý objektiv, clona f/1.8), jímž je HUAWEI P30 vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání. Pro vzdálenější objekty je tady fotoaparát s 3× zoomem, optickou stabilizací a 8 Mpx (clona f/2.4, OIS). A naopak pokud se vám nevejde vše co chcete do záběru, přepnete jednoduše na širokoúhlý objektiv s 16 Mpx (clona f/2.2).

Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30
i Zdroj: PCTuning.cz


Huawei P30 nabízí 5× hybridní zoom

Úložný prostor pro vaše data 

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu HUAWEI P30 o přepychově vysoké kapacitě 128 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém. Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu Huawei snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.

Soutěžte s námi o špičkový chytrý telefon Huawei P30
i Zdroj: PCTuning.cz

Soutěžní otázky najdete na následující straně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama