Soutěžte se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie
Článek Soutěžte se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Soutěžte se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Redakce PCT

Redakce PCT

27. 6. 2014 03:00 4

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Ve spolupráci s českou společností Skinzone jsme pro vás připravili soutěž o špičkové ochranné i dekorativní fólie, které nejen ochrání jakékoli vaše zařízení s dotykovým či nedotykovým displejem, ale dodají jim také výjimečný vzhled. Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku a můžete vyhrát poukázku na výběr fólií dle svých přání.

Reklama
Reklama

Budeme soutěžit o ochranné a dekorativní fólie společnosti Skinzone, které najdete v e-shopu na stránkách Skinzone.cz, s jejichž pomocí můžete ochránit displeje notebooků, tabletů, mobilů a dalších zařízení či jejich tělo a také vylepšit jejich vzhled – ať už výběrem některého z velkého množství připravených motivů, nebo motivem vlastním.

Soutěžte se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Ochranné fólie Screenshield – Ochranné fólie Screenshield představují špičku na trhu a jsou vyrobené z nejmodernějšího materiálu vyvinutého původně pro ochranu laku vozidel či povrchů letadel. Tento vysoce odolný materiál s tloušťkou pouhých 150 μm poskytuje 100% garanci proti poškrábání celé polepené plochy a je plně odolný i proti tření či slunečnímu záření. Fólie Screenshield lze použít pro ochranu jakéhokoli elektronického zařízení s dotykovým či nedotykovým displejem. Společnost Skinzone nabízí fólie Screenshield pro více než 2 000 modelů elektronických zařízení, díky čemuž si vybere takřka každý uživatel.

ScreenShield Scratch Test from Skinzone on Vimeo.

Dekorativní samolepky/skiny Skinzone – Dekorativní samolepky/skiny Skinzone jsou vyrobené z vysoce kvalitního PVC materiálu, který je chráněn odolnou povrchovou laminací obsahující UV filtr, nebo laminací evokující 3D efekt. Ten zajišťuje stálost barev a dlouhodobě zabraňuje jejich vyblednutí. Vnitřní vrstva dekorativního skinu je opatřena speciálním lepidlem s integrovanými mikrokanálky, které umožňují bezproblémovou aplikaci skinu a vysokou stálost přilnutí. Zákazník si může vybrat ze široké nabídky motivů na webových stránkách www.skinzone.cz, nebo si nechat vyrobit skin přímo na míru podle svého přání.

Ceny pro výherce

Úkol je jednoduchý, šance na výhru tentokrát mnohokrát vyšší. Výhercům rozdělíme hned patnáct poukázek v hodnotě 500 Kč.

Soutěžte se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Výherci obdrží voucher formou kódu, které lze jednorázově uplatnit přímo v e-shopu na internetových stránkách www.skinzone.cz, kde si mohou vybrat ochranné i dekorativní fólie s připraveným nebo i vlastním motivem podle typu svého elektronického zařízení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning