SPC GEM Plus – střízlivý a odlehčený myšák
Článek SPC GEM Plus – střízlivý a odlehčený myšák

SPC GEM Plus – střízlivý a odlehčený myšák | Kapitola 4

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

10. 11. 2021 12:25 2

Seznam kapitol

1. Úvod, balení, specifikace 2. Design, tlačítka, ergonomie 3. Senzor a software 4. Závěr

Jedno je jisté. O myši a krysy nouze nebude. A to nejen o ty roztomilé chlupaté a čtyřnohé, ale i o uhlazené a svítící rakety, jež nám sviští po stolech. I když jste si zrovna koupil špičkový nový model, jehož senzor by mohl řídit JWST, s ergonomií hodnou bohů, vydrží sotva měsíc. Pak nastoupí kreativní oddělení, marketingoví supi a generální uklízečka, že je třeba zase tahat lidem z kapes prachy.

Reklama
Reklama

SPC GEM Plus je kvalitní a jednoduchá myš se špičkovým senzorem a jednoduchou tlačítkovou a softwarovou výbavou. Zpracování je zdařilé, symetrická ergonomie dobře sedí v průměrně vzrostlé dlani a ani po hodinách křečovité pařby se nedostavila únava. Decentní RGB, zdrsněné boky pro lepší grip a nízká hmotnost jen umocňují dobrý dojem. Ach ano, a ještě to balení v plastovém svačinovém boxu, to musím vyzdvihnout. 

SPC GEM Plus – střízlivý a odlehčený myšák

Největším mínusem asi bude cena – 1299 korun je dost, zvlášť když o pár stovek levněji se dají koupit třeba Rivalové od Steelseries, což je prověřená myší kolonie. GEM Plus má sice ultracitlivý senzor, ale to je jaksi k ničemu, pokud pohnu myší o tři molekuly a kurzor odletí na jiný světadíl. Honba za co největším CPI je spíš jen marketingové lákadlo. Pak snad jen to kolečko, kterému by svědčil pevnější krok. 

SPC GEM Plus – střízlivý a odlehčený myšák


 Za poskytnutí myši děkujeme společnosti SPC Gear.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning