Test bezdrátových sad klávesnice s myší za tisíc korun
Článek Test bezdrátových sad klávesnice s myší za tisíc korun

Test bezdrátových sad klávesnice s myší za tisíc korun

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

27. 11. 2014 03:00 29

Seznam kapitol

1. Bezdrátový komfort 2. Fujitsu LX901: ergonomie a dostatek tlačítek 3. Fujitsu LX901: tichý provoz a elegance 4. Logitech MK520: šedá myš 5. Logitech MK520: oblá a funkční
6. Microsoft Wireless Desktop 3000: šikovný pomocník 7. Microsoft Wireless Desktop 3000: kvantum kláves 8. Test dosahu, povrchů a hlučnosti 9. Výdrž na baterie 10. Závěrečné shrnutí

V dnešní recenzi navážeme na nedávný test bezdrátových setů klávesnic a myší s cenou do 700 Kč a představíme si trio bezdrátových setů od výrobců Logitech, Microsft a Fujitsu, jejichž cena lehce překračuje 1 000 Kč. Porovnáme jejich vzhled i funkce a vyzkoušíme, jak na tom jsou z hlediska výdrže a dosahu.

Reklama
Reklama

Před nedávnem jsme vám přinesli test tří setů bezdrátových klávesnic a myší, které se dají pořídit za méně než 700 Kč. Na tento test dnes navážeme další recenzí, v níž si představíme trojici setů stejného typu, jejichž cena již lehce překračuje tisíc korun a tudíž se jedná o propracovanější kousky. Podíváme se na tři produkty od značek Logitech, Microsoft a Fujitsu.

Test bezdrátových sad klávesnice s myší za tisíc korun

Oproti levnějším setům se můžete těšit na mnohem lepší a sofistikovanější produkty, které přináší další funkce, kvalitnější zpracování a pro mnohé také atraktivnější vzhled. Všechny sety jsou podobného ražení a nabídnou membránovou klávesnici s nízkým zdvihem kláves a myš s optickým snímačem pro univerzální použití.

Test bezdrátových sad klávesnice s myší za tisíc korun

V testu si jednotlivé klávesnice a myši představíme nejen po stránce vzhledu a funkcí, ale podíváme se také na dosah bezdrátového připojení, hlučnost a také na výdrž. Společným jmenovatelem všech setů je to, že pro připojení obou periferií využívají jediný USB přijímač, který vysílá v 2,4GHz pásmu.
 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning