Vampyr – krvavá zábava v upírském akčním RPG
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Vampyr – krvavá zábava v upírském akčním RPG

Vampyr – krvavá zábava v upírském akčním RPG | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

5. 6. 2018 03:00 5

Seznam kapitol

1. Originální cesta vampýra 2. Sherlock Holmes ze záhrobí 3. Chuť na krev 4. Krucifixem do hlavy
5. Vampyrem snadno a rychle 6. Smrad a špína starého Londýna 7. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Do líbivých kulis Londýna na počátku 20. století se promítá hutná RPG hra s třaskavými souboji i hodně rozvětveným, takřka adventurním příběhem. A dělá to s takovou bravurou, že vás nejspíš ani nenapadne, o jak originální mix jde. Abyste kouzlu této hry propadli, ani nemusíte mít slabost pro upíry. Vyzkoušeno!

Reklama

Vampyr přímo exceluje ve vyprávění upírského příběhu, jakož i v kulisách, kterými vás provází. Ačkoliv vývojářské studio mělo viditelně omezený budget, dokázalo starodávnému Londýnu vdechnout typickou atmosféru, kterou by této hře mohly závidět i hry ze série Sherlock Holmes.

Na rozdíl od Sherlocka Holmese se detektivní složka ve Vampyr soustředí výhradně na povídání s lidmi, což zde ovšem nelze považovat za nedostatek. Namísto této složky Vampyr servíruje poměrně zajímavé RPG prvky a vcelku variabilní akční souboje.

Co je však vůbec nejdůležitější, tento originální mix dokáže pobavit, i když hrou roku se určitě nestane. K takovému ocenění by potřeboval zapracovat na některých detailech, jako jsou vedlejší mise. Ty se totiž neustále opakují a jsou hodně vachrlaté. Technicky i příběhově. Přesto vám doporučuji, pokud tedy upíry máte skutečně rádi, abyste si tuhle hru koupili třeba v nějakém výprodeji. Pár hodin zábavy vám určitě poskytne.

Vampyr – krvavá zábava v upírském akčním RPG
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama