Vítěz GeForce Tech Akademie. Mrkněte na videa GTX 1660 Ti!
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Vítěz GeForce Tech Akademie. Mrkněte na videa GTX 1660 Ti!

Vítěz GeForce Tech Akademie. Mrkněte na videa GTX 1660 Ti!

Redakce PCT

Redakce PCT

25. 7. 2019 16:00 3

Seznam kapitol

1. GeForce Tech Akademie zná svého vítěze 2. Další účastníci prvního kola I. 3. Další účastníci prvního kola II. 4. Další účastníci prvního kola III.

Tři vybraní finalisté GeForce Tech Akademie zrecenzovali tři různé grafické karty s čipy GTX 1660 Ti. Podívejte se, jak se jim to povedlo a kdo si nakonec odnesl výhru v podobě GeForce RTX 2080 Ti. Zároveň v článku najdete všechna soutěžní videa pro srovnání.

Reklama

Podívejte se na recenzi GeForce GTX 1660 Ti!

Tři finalisté GeForce Tech Akademie zrecenzovali tři grafické karty s GTX 1660 Ti. Podívejte se, jak se jim to povedlo a kdo si nakonec odnesl výhru v podobě GeForce RTX 2080 Ti.

Před létem jste se mohli přihlásit do GeForce Tech Akademie. Výzvy, kterou Nvidia, CZC a PC Tuning chtěli objevit nové talenty a technologické influencery, kteří zvládnou zrecenzovat hardware a natočit o tom smysluplné video. Ze získaných přihlášek odborná porota vybrala tři finalisty a těm dala grafické karty GeForce GTX 1660 Ti. Úkolem bylo karty v poněkud šibeničním termínu zrecenzovat, natočit o tom video a ten nejlepší měl šanci vyhrát nadupanou GeForce RTX 2080 Ti. Jak se třem fuinalistům zhodnocení grafické karty povedlo, to ostatně můžete posoudit sami!

Milanfon

Ator

Adisbak

Prošvihnul termín odevzdání, takže nesoutěží o hlavní výhru, ale video si můžete prohlédnout.

Máte? Tak pojďme k samotnému vítězi, který jako odměnu obdrží grafickou kartu Nvidia GeForce RTX 2080 Ti! Mohlo by se zdát, že nám výběr zjednoduší fakt, že jeden z finalistů nestihl dodat videorecenzi ve stanoveném termínu. Bohužel, Adisbak tak šanci na výhru ztratil, ale na jeho pojetí se podívejte i přes to. Určitě bude zajímavé sledovat, s jakými počiny přijde i v budoucnu.

Chcete také získat GeForce s RTX nebo GTX? Podívejte se na nabídku v CZC!

Nakonec ze tří soutěžících zbyli jen dva a i přes to je rozhodování celkem těžké, obě videa se nám líbila. Milanfon má bez debat hezčí prezentaci a snaží se i o nápadité střihy a efekty, na druhou stranu pak občas ve videu říká protikladné informace a střílí technické detaily od oka, i když by se jednoduše s trochou přípravy daly říct přesně. Proti tomu Ator sice moc prostoru na hezčí scénu nemá, ale líbily se nám technické detaily jako měření hlučnosti a také jasné a srozumitelné informace. O chlup lepší je tedy Ator, jeho video nakonec dává víc informací.

A to je ostatně i pro diváky to nejdůležitější. Gratulujeme tedy Atorovi a vy dejte vědět svůj názor v komentářích. Rozhodně ale sledujte, co všichni naši finalisté v budoucnosti chystají.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama