Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!
Článek Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

Redakce PCT

Redakce PCT

1. 3. 2012 17:45 25

Seznam kapitol

1. Zadání soutěže 2. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Jestli jste se teď zamysleli a snažíte si vzpomenout, kdy naposledy jsme hráli o něco od Logitechu, rovnou to vzdejte. Je to tak dávno, že už si to nepamatujeme ani my. Švýcarský výrobce luxusních periferií se nicméně nyní znovu nadechl a věnoval nám do soutěže tři krásné ceny. Za tři odpovědi můžou být vaše!

Reklama
Reklama

Otázky dnes budou o něco malinko pracnější než jindy, budete muset trochu googlovat. Ale nebojte, opravdu jenom trošku. Jestli se to vyplatí, nebo ne, posuďte podle následujících cen:

1. cena – Logitech G19

Špičková herní klávesnice s velkým barevným LCD displejem, který poskytuje cenné informace o průběhu hry. Tři úrovně podsvícení kláves umožní hrát až dlouho do noci, 12 programovatelných G‑kláves, z nichž každá může mít přiřazena až 3 makra, zase dodá potřebný náskok před protivníky. Cena v obchodě bratru 4500 Kč s DPH!

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

2. cena – Logitech G930

Bezdrátová herní náhlavní sada, která díky prostorovému zvuku Dolby 7.1 a vytváří podrobný zvukový obraz. Headset má tři programovatelná G-tlačítka, mikrofon s potlačením okolního hluku a výdrž interní baterie 10 hodin, přiložená nabíjecí základna navíc umožní baterii snadno dobíjet, aniž by bylo třeba přerušit hru. Cena v obchodě opět 4500 Kč s DPH.

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

3. cena – Logitech G700

Bezdrátová herní myš s 13 precizně umístěnými tlačítky, které lze naprogramovat na jednu konkrétní činnost nebo jim přiřadit i složitá makra. Myš má plnorychlostní bezdrátové spojení (1000 přenosů za sekundu), dokonale ergonomický tvar a dobíjecí kabel, který umožňuje myš nabíjet i během používání a současně slouží pro přenos dat prostřednictvím sítě LAN. Pořídíte v obchodech za 1500 Kč s DPH

Vyhraj pořádné herní železo z legendární řady Logitech G!

Soutěžní otázky

A jdeme na soutěžní otázky. Hlasovat můžete jako vždy jen jednou, vícenásobné hlasování je důvodem pro vyřazení ze soutěže. Můžete používat nápovědu publika, přítele na telefonu i Googlu, na přemýšlení máte čas až do konce středy 14.3.2012. Jednodušší už to být snad ani nemůže :-)

SOUTĚŽ UKONČENA 

Formulář již není dostupný.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning