profile-image

Duri

939 bodů
Zbývá 11 bodů do dalšího levelu
900 950
dnes 21:46 Přečtení článku
2 b
dnes 20:48 Přečtení článku
2 b
dnes 19:44 Denní návštěva
28 b
Bonus za 8 dní v kuse
včera 17:38 Denní návštěva
28 b
Bonus za 7 dní v kuse
26. 6. 2026 22:17 Přečtení článku
2 b
26. 6. 2026 21:36 Přečtení článku
2 b
26. 6. 2026 21:31 Přečtení článku
2 b
26. 6. 2026 21:23 Denní návštěva
24 b
Bonus za 6 dní v kuse
25. 6. 2026 23:20 Přečtení článku
2 b
25. 6. 2026 23:13 Denní návštěva
20 b
Bonus za 5 dní v kuse
24. 6. 2026 19:46 Přečtení článku
2 b
24. 6. 2026 19:20 Denní návštěva
16 b
Bonus za 4 dny v kuse
23. 6. 2026 21:43 Přečtení článku
2 b
23. 6. 2026 17:00 Přečtení článku
2 b
23. 6. 2026 16:53 Přečtení článku
2 b
23. 6. 2026 16:53 Denní návštěva
12 b
Bonus za tři dny v kuse
22. 6. 2026 22:24 Denní návštěva
8 b
Bonus za dva dny v kuse
21. 6. 2026 20:01 Přečtení článku
0 b
Obsah příliš starý
21. 6. 2026 19:54 Přečtení článku
2 b
21. 6. 2026 19:12 Přečtení článku
0 b
Obsah příliš starý
21. 6. 2026 19:10 Přečtení článku
0 b
Obsah příliš starý
21. 6. 2026 18:39 Denní návštěva
4 b
20. 6. 2026 21:45 Hodnocení komentáře
2 b
20. 6. 2026 20:01 Přečtení článku
2 b
20. 6. 2026 19:49 Přečtení článku
2 b

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Duri
Duri
Level 18 Level 18
12. 1. 2022 19:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pa3ck @Pa3ck zalohovanie zbytocne urcite nieje a u proxmox-ve :D vmka vedia chcipnut na uplne trivialne problemy

Duri
Duri
Level 18 Level 18
12. 1. 2022 19:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zbytocne liezt do shellu na nahradenie enterprise repa, pekne sa to da vyklikat aj v Updates>Repositories, zakazes enterprise a pridas pve-no-subscription.

Ked ta stve varovanie po prihlaseni tento oneliner z shelu to riesi:
sed -Ezi.bak "s/(Ext.Msg.show({\s+title: gettext('No valid sub)/void({ //\1/g"
/usr/share/javascript/proxmox-widget-toolkit/proxmoxlib.js && systemctl restart pveproxy.service

Pouzivam to +- 10 rokov, vdaka za open source :)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
29. 5. 2015 20:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@khorghan @Semik: Vzrast zisku nieje paradoxny. Je to asi jedina hra kde je odmenovana neschopnost, a akykolvek naznak vyjmocnosti tvrde postihovan. Je to logicky pristup v pripade ze hru plati ona neschopna a movita vetsina :)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
6. 4. 2014 18:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@DavidCZ Ten novy retez ti tez vydrzi 10 let. Problem je to ze ked ho nebudes menit podla planu odide ti aj kazeta s prevodnikom co nasledovne neskutocne predrazi opravu. Tlmice a podobne sracicky na kolach su aboli vzdy len predrazene hracky. Rada: mal si si vysparvit toho stareho horaka za par korun a usetrene prachy prochlastat :)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
17. 10. 2013 20:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tento clanok len potvrdzuje totalny upadok vyvoja PC. Dnes 4 roky stary procesor nieje mozne vymenit s adekvatnym narastom vykonu ako tomu bolo v roku 2009-10. Nieje sa co cudovat ze narast predaja PC stagnuje.

Okolo grafickych kariet sa stale nieco deje ale vzhladom na globalny upadok asociovanych technologii dnesne hry bezia skoro rovnako na 5 rokov starych GPU.

Ked to zhrnem investovat do upgrade pc v dnesnej dobe je uplne k nicomu. Prachy prec, vykon nikde ...

Duri
Duri
Level 18 Level 18
18. 9. 2015 19:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

... se boji podepsat ?

Duri
Duri
Level 18 Level 18
14. 6. 2013 21:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@my_key ... v newspeaku typicky, to je to co oligarchia v clanku popisovana potrebuje, tupe stado.

Este ze gmail mam len na registraciu v podobnych trolovacich sluzbach a ksychtbook som obisiel ako cert kriz.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
28. 8. 2014 20:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Duri ... toto blbe forum blbe spracovava tagy

spolecnost, firma, Amazon prodal ...

Cestin byt tvuj kobyl ze.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
28. 8. 2014 20:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@michalos Amazon prodal ... Cestin byt tvuj kobyl ze.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
28. 8. 2014 20:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Duri ... toto blbe forum blbe spracovava tagy

spolecnost, firma, Amazon prodal ...

Cestin byt tvuj kobyl ze.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
7. 6. 2015 22:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Co to je za debilni FUD ? To jestli podrazi rozhoduje jedine kupujici :)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
27. 2. 2015 18:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@humik V roku 1995 na nejakej konferencii v Nitre som mal moznost si to vyskusat. Mal som moznost si na tom par minut zahrat Hexena alebo neco podobneho. Avizvana cena vtedy bola okolo 30K skk a akekolvek nadsenie (a ze ho bolo :) ) samozrejme zabila ta astronomicka cena.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
3. 5. 2014 20:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

[quote=nehalim]urcite nie.
Dnes tu po farmwille systeme hier mame dalsi mor- hry z predbeznym pristupom -ako funguju?Za 20 eu sa ponukne upatlana verzia hry ktora pada kazdych 10 minut, ale z chytlavym napadom a ze co bude ak to dokoncia.. :D To sa ale nikdy nestane!
Typickym prikladom je Day Z -jej tvorcov by mali odsudit za podvod. Urobili neskutocne hype ked predali v akci na steame cez 800 000 tisic kopii hry.. takze predali skoro milion kopii za 20 eu cca a na blogu pisu ked sa ludia stazuju ze je to malo.. :shock:[/quote]

To neni nic proti tomu co maju nasvedomi teraz. Gamespy konci a cely klasicky mutiplayer dayz a arma 2 de kvoli tomu do kytek. Ich riesenie je dvojake:

1./ Maju akciu na kupu army 2 na steame za 75% ceny
2./ Vydali patch pre armu 2 (Steam verzia) ktora nepodporuje dayz (1.63) a podporuje steam ingame browser.

To znamena ze:
Zakaznici ktori si kupili hru z ich obchodu (nie steam) su donuteni kupit steam verziu za 75% zlavu. ALE za tuto cenu im Dayz pre armu 2 nebude fungovate pretoze potrebuje verziu 1.62 ktore nepodporuje steam browser. Takto sa plete z howna bic :)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
30. 7. 2014 19:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No jo, kocka do mikrovlnky nepatri, voda ze zachodu se nepije, hlavou se do zdi nenarazi a telefon se z pozaru nezachranuje. V americe maji pozustali slusnou sanci vysoudit odskodne ze posledne hore uvedene pravidlo nebolo v navode 8)

Duri
Duri
Level 18 Level 18
6. 11. 2014 19:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

... na PS4 a ostrejsi na PS3. Bohuzel jak na vsech tzv "next gen" zlepencech.

Duri
Duri
Level 18 Level 18
16. 10. 2015 20:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

... zabila HW produkty MS z rady Sidewinder. 13tym rokom som spokojnym uzivatelom Microsoft Force Feedback 2 Joysticku ktory ani po tejto dobe nechce umrit. Predtym som mal Microsoft Force Feedback 1 ktory bol este kvalitnejsieho prevedenia (snimanie pozicie kamerou) ale ten bohuzial umrel na nedporovanu technologiu gameport a midi (na prenos digitalnych dat) tzn neni ho do coho pripojit. Dnesna cina a pseudocina (Razer atd.) stava na nekvalite cize tzv kurvitkach. To im umoznuje recyklovat produktove rady ako na pase. Zlaty MS :)

Reklama
Reklama