Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset
PCTuning Článek

Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset

Jan Preclík

Jan Preclík

17. 7. 2019 03:00 3

Seznam kapitol

1. Úvod 2. První setkání 3. Dílenské zpracování 4. Praktické zkušenosti 5. Závěr

Výrobce známý svými pamětmi a flashdisky už se nějaký ten pátek snaží prosadit na trhu pro počítačové hráče s řadou herních produktů XPG. Postupně přichází s novými výrobky, které ve svém portfoliu dosud nenabízel. Podaří se mu najít své místo i na poli levných herních headsetů? Kdo ocení sluchátka XPG Emix H20 nejvíc?

Reklama
Reklama

Obsah balení

Celý headset je zabalený v obyčejné krabici z tvrdšího kartonu. Po vyjmutí sluchátek společně s kartónem, který imituje stojánek, na vás navíc vypadne manuál s instrukcemi. Čekal jsem, že výrobce přiloží i CD se softwarem, žádné jsem po zevrubném průzkumu obsahu krabice však nenašel. Po otevření manuálu jsem byl nepříjemně překvapen jeho stručností. Česká verze manuálu formátu A5 má celou jednu stránku, z níž vrchní třetina obsahuje informace o parametrech sluchátek, spodní třetina o záručních podmínkách a konečně uprostřed se skví nákres sluchátek s ovládacími prvky. Toť vše.

Parametry

Pojďme se tedy v rychlosti podívat na parametry sluchátek. Sluchátka jsou poměrně lehká, váží pouhých 305 gramů, i při dlouhodobějším hraní tak svou váhou neobtěžují. Jejich rozměry jsou 212 × 85 × 205 mm s tím, že měniče mají průměr 50 mm. Pohodlně tedy obepínají uši. Frekvenční odezva je 20 Hz – 20 kHz a impedance 32 ohmů. Dokážou vyvinout akustický tlak o síle až 106 decibelů. K počítači se připojují pomocí kabelu USB, ideální pro lidi s odpálenou zvukovkou.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning