Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset

Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset | Kapitola 2

Jan Preclík

Jan Preclík

17. 7. 2019 03:00 3

Seznam kapitol

1. Úvod 2. První setkání 3. Dílenské zpracování 4. Praktické zkušenosti 5. Závěr

Výrobce známý svými pamětmi a flashdisky už se nějaký ten pátek snaží prosadit na trhu pro počítačové hráče s řadou herních produktů XPG. Postupně přichází s novými výrobky, které ve svém portfoliu dosud nenabízel. Podaří se mu najít své místo i na poli levných herních headsetů? Kdo ocení sluchátka XPG Emix H20 nejvíc?

Reklama

Obsah balení

Celý headset je zabalený v obyčejné krabici z tvrdšího kartonu. Po vyjmutí sluchátek společně s kartónem, který imituje stojánek, na vás navíc vypadne manuál s instrukcemi. Čekal jsem, že výrobce přiloží i CD se softwarem, žádné jsem po zevrubném průzkumu obsahu krabice však nenašel. Po otevření manuálu jsem byl nepříjemně překvapen jeho stručností. Česká verze manuálu formátu A5 má celou jednu stránku, z níž vrchní třetina obsahuje informace o parametrech sluchátek, spodní třetina o záručních podmínkách a konečně uprostřed se skví nákres sluchátek s ovládacími prvky. Toť vše.

Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset
i Zdroj: PCTuning.cz

Parametry

Pojďme se tedy v rychlosti podívat na parametry sluchátek. Sluchátka jsou poměrně lehká, váží pouhých 305 gramů, i při dlouhodobějším hraní tak svou váhou neobtěžují. Jejich rozměry jsou 212 × 85 × 205 mm s tím, že měniče mají průměr 50 mm. Pohodlně tedy obepínají uši. Frekvenční odezva je 20 Hz – 20 kHz a impedance 32 ohmů. Dokážou vyvinout akustický tlak o síle až 106 decibelů. K počítači se připojují pomocí kabelu USB, ideální pro lidi s odpálenou zvukovkou.

Adata XPG Emix H20: cenově dostupný herní headset
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama