PCTuning Článek

Alienware 510H 7.1 – herní sluchátka do války

miroslav-jezek
Miroslav Ježek
21. 8. 2020 03:00 13 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod, specifikace 2. Konstrukce, design 3. Zvuk, software 4. Závěr

Aby nedošlo k omylu – do skutečné války se tak úplně nehodí, ale do té herní ano. Protáhlé šišaté hlavy z Alienware přivezly z temné strany Měsíce sluchátka a vybraly si mě, abych zprostředkoval tento exotický monolit širším davům a občanům Země. Jsem rád, že k tomuto kontaktu došlo, neboť blízká setkání třetího druhu? Kdo by odolal.

Reklama
Reklama

Závěr

Ták, jak to tedy s vetřelčím nádobíčkem dopadlo? Inu, dobře to dopadlo. Aparát samozřejmě nedosahuje vysněných nebeských výšin, které jsem si s Alienware spojil kdoví proč, ale zklamaný rozhodně nejsem. Líbivý neotřelý design, neomezené možnosti tvarování na lebce, výsuvný mikrofon. K tomu kvalitní a hutný zvuk s použitelným režimem 7.1, fajnové náušníky z paměťové pěny, pohodlný most, USB převodník s ovládáním hlasitosti.. zapomněl jsem něco? Ach ano, onen punc Alienware něčeho extra a pojmenování šedé barvy Dark side of the Moon. Noblesní marketing.

V duchu tradic budu vetřelec nevetřelec nadávat na tuhou sponu v náhlavním mostu. Budu asi muset udělat průzkum, zda je to mnou, nebo ty spony mají opravdu nadměrný přítlak do uší a jejich zatáček. Taktéž jsem nebyl nadšený z té zakleté instalace Alien Command Center na notebook, ale zdá se, že to byl vážně ojedinělý případ. Rovněž bych uvítal, aby se virtuální zvuk dal vypínat na USB převodníku, ne jen v programu nebo přehozením kabelu. A ještě ta hmotnost by mohla být o fous nižší, 370 g je po hodině znát i přes poctivě vycpaný a měkký most.

Ale ten zvuk, ten za to stojí a proto si tento vesmirný instrument odnese stříbrnou. Ode dneška Generation Zero jen s Alienware na kokose. Vzhůru do války!

Za poskytnutí aparátu děkujeme společnosti Dell – Alienware.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning