archos-pocket-media-assistant-pma400-kouzelna-krabicka
PCTuning Článek

Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička

Michal Učeň

Michal Učeň

8. 9. 2005 01:00 13

Seznam kapitol

1. Bohatá výbava v ceně 2. Popis přístroje a parametry 3. Ovládání a menu přístroje 4. Přehrávání filmů 5. Přehrávání hudby, záznamník a prohlížeč fotografií
6. Propojení s TV, videorekordérem a audio sestavou 7. Jak na internet přes Wi-Fi? 8. Ostatní funkce a příslušenství 9. Závěr

Na trhu se stále častěji setkáváme s různými kapesními počítači, přehrávači hudby a videa. U nás méně známý výrobce Archos nabízí zajímavé produkty, které kombinují PDA s přehrávači videa a hudby. To ale není zdaleka všechno. Pocket Media Assistant PMA400, na který se podíváme dnes, se chlubí také 30Gb diskem Hitachi, dotykovým displejem, integrovanou Wi-Fi nebo připojením na televizi. Pojďte se s námi ponořit do světa multimediální zábavy do kapsy...

Reklama
Reklama

Celé balení je uloženo ve vzhledné stříbrno-modré krabici, na jejímž čele je průhledný pás odkrývající samotný přístroj. Uvnitř krabice jsou pak dvě oddělené části. Ta s přístrojem obsahuje uživatelskou příručku v několika jazycích (čeština však chybí) a návod na připojení k televizoru, případně videu. Protože se nejedná zrovna o lacinou hračku, výrobce přibalil i spoustu příslušenství. Druhá krabice obsahuje TV cradle, dálkový ovladač, kabel USB, kabel napájení/nabíjení, sluchátka, kryt displeje s perem a video/audio kabely.

Archos Pocket Media Assistant PMA400 - Kouzelná krabička

Popis vybavení

Napájecí kabel je univerzální pro Evropu, USA i Velkou Británii. Je řešen šikovným způsobem, který využívá násadek. Ty se jednoduchým způsobem zasunou do napájecího zdroje. TV Cradle je vlastně jakási kolébka, do které se zasune přístroj při připojení k externím zařízením jako je televizor, video nebo audio soustava. Zároveň se díky němu přístroj napájí, což je velmi vhodné v případě, že přehráváte film na TV a nemusíte se tak starat o stav baterií.

Od "kolébky" vede také několik kabelů, konkrétně jde o dva svazky klasické trojice s koncovkami synch - bílá, žlutá a červená. Jeden je určen jako vstup AV IN a druhý AV OUT, přiloženy jsou také redukce na scart. Dálkové ovládání je velmi dobrým pomocníkem při používání TV Cradle. Jednoduše jím ovládáte přístroj a lze s ním ovládat i televizor. Přiloženy jsou také dvě AA baterie, takže nemusíte nic dokupovat.

Kryt na displej je vyroben z kombinace černé koženky a plastu. Na přístroj se přidělává z levé strany tak, že se zasune do připravených zarážek. Z vnitřní strany najdete také pero, kterým se snadněji ovládá dotykový displej a také otvory se semišovou výplní, která chrání tlačítka při uzavření krytky před poškrábáním.

- Kliknutím na fotografii ji zvětšíte -
- Kliknutím na fotografii ji zvětšíte -

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning