PCTuning Článek

Boost My PC 6 Strix: preciznost sovy

Michal Šimonek
Michal Šimonek
2. 3. 2015 05:00 76 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Světový casemod se sovou Strix 2. Použité komponenty - deska, CPU, GPU 3. Paměti, zdroj a úložná zařízení 4. Další z řady Strix: herní příslušenství
5. Fotografie z výroby „skříňě“ 6. Jak se sova chystala ke startu 7. Hotový počítač, fotografie celku i detailů 8. Souhrnné specifikace a video z natáčení

Od minulého dílu uběhlo více než půl roku a tak už asi netrpělivě vyhlížíte další stroj. Tentokrát doslova přilétl ze zahraničí od jednoho ze světových casemodderů. Jak a proč právě tento projekt vznikal, se dozvíte v článku věnovanému dalšímu stroji z projektu Boost My PC. A za vidění stojí i závěrečné video, kvůli kterému jsme Bětka a já pobíhali jen tak nalehko v zimě na lesní planině.

Reklama
Reklama

Jak probíhala výroba a následně i základní montáž, si můžete prohlédnout v následujících dvou kapitolách. Některé fotografie jsem i vynechal, protože jich bylo skutečně mnoho a jednotlivé kroky jsou jasné i z těch uveřejněných.

Casemodder Suchao je pečlivý, což dokládá nejen výsledná sova Strix, ale i samotná dokumentace každého kroku výroby. Nejprve na PC vznikl grafický návrh:

Výroba jednotlivých součástek je na dalších fotografiích.

Pírka vyžadovala přesnější metodu vyřezávání laserem.

A hrubá práce na jednom křídlo sovy je hotová.

Návrh těla sovy musel sedět k chladiči V8GTS.

Návrh ocasního peří sovy.

Výsledná podoba křídel po lakování.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning