PCTuning Článek

Boost My PC 6 Strix: preciznost sovy

Michal Šimonek
Michal Šimonek
2. 3. 2015 05:00 76 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Světový casemod se sovou Strix 2. Použité komponenty - deska, CPU, GPU 3. Paměti, zdroj a úložná zařízení 4. Další z řady Strix: herní příslušenství
5. Fotografie z výroby „skříňě“ 6. Jak se sova chystala ke startu 7. Hotový počítač, fotografie celku i detailů 8. Souhrnné specifikace a video z natáčení

Od minulého dílu uběhlo více než půl roku a tak už asi netrpělivě vyhlížíte další stroj. Tentokrát doslova přilétl ze zahraničí od jednoho ze světových casemodderů. Jak a proč právě tento projekt vznikal, se dozvíte v článku věnovanému dalšímu stroji z projektu Boost My PC. A za vidění stojí i závěrečné video, kvůli kterému jsme Bětka a já pobíhali jen tak nalehko v zimě na lesní planině.

Reklama
Reklama

A teď už zbývá jen předání. Výherce se nemohl nového stroje nabažit. Jeho nadšení z výhry bylo cítit i v rozhovoru, který je zachycený na videu v závěru.

Netradiční počítač jej opravdu překvapil. A nejen jeho, jako u vytržení byli i všichni účastníci natáčení. Sova vypadá ve skutečnosti ještě lépe než na fotografiích. Někteří asi budou mít námitky k praktičnosti celého projektu, ale především praktických skříní jsou plné obchody.

Přitom stačí málo, nikdy jsem neměl problém se o své PC starat a pravidelně jej týden co týden čistit. U této konstrukce postačí jemná prachovka a občas použít stlačený vzduch na vnitřní části. A to podle mě není nic, co by člověka stálo velké úsilí.

Poloha křídel je nastavitelná. Celkové podsvícení dává sově Strix osobitý vzhled.

Detail očí tvoří samotná grafická karta Strix GTX 980.

Celé křídlo je v případě potřeby možné i rozmontovat na jednotlivé díly.

LED diody a detaily chladiče CPU a pamětí Savage.

Na stojanu se vyjímají kovové drápy sovy. Samotné čelo stojanu je také podsvícené.

Zadní ventilátor a efektní „výfuky“

Detail chladiče procesoru Cooler Master V8GTS.

Celkový pohled na sestavu a herní chvilky výherce.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning