creative-webcam-ultra-a-jak-ji-v-praxi-vyuzit
PCTuning Článek

Creative WebCam! Ultra a jak ji v praxi využít

michal-ucen
Michal Učeň
22. 1. 2006 00:00 9 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Creative WebCam Live! Ultra 2. Moderní design doplňuje i funkčnost - kamerku můžete použít díky nastavitelnému podstavci jak u stolního PC, tak u notebooku nebo jen tak položit na stůl

Webkamery se stávají stále častěji používaným prostředkem v on-line komunikaci a přitom spousta uživatelů bojuje s problémy s nastavením a také neví, jakým způsobem ještě kameru může využít. Co takhle nasnímat celodenní pohyb v místnosti do jednoho filmu? Nebo dáte přednost monitorování pohybu v místnosti s aktivovaným alarmem, případně přenosu dění na webovou stránku?

Reklama
Reklama

K našemu účelu posloužila webkamerka od firmy Creative s názvem WebCam Live! Ultra, její tržní cena se pohybuje těsně nad hranicí 2000 Kč s DPH. Jedná se o běžnou webkameru, kterou můžete v některých návodech nahradit jakoukoli jinou, ale u určitých věcí je potřeba použít software, který Creative ke svým kamerám přidává. Creative do balení navíc přidává celkem headset, který využijete u on-line komunikace. Běžné kamery, které splní svoji funkci stojí do 1000 Kč s DPH, trpí ale horšími vlastnostmi snímání. Přesto není nutné, aby jste si kupovali až tak drahou kameru, která byla v testu použita.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning