PCTuning Článek

Elgato Stream Deck XL – všechno jediným tlačítkem

jakub-metelka
Jakub Metelka
6. 11. 2019 17:00 11 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Krátké seznámení 2. Na velikosti záleží 3. Bez softwaru ani ránu 4. Závěr

Doba, kdy streameři museli přemýšlet nad komplikovaným způsobem, jak při streamován ívše ovládat klávesovými zkratkami a co chvíli alt tabovat pro přepínání scén, je dávnou minulostí. A to díky firmám, jakou je právě Elgato a produktům, jako je Elgato Stream Deck XL. Ale hromadu programovatelných tlačítek s displejem neocení jen streameři...

Reklama
Reklama

Pro ty, která vymoženost pod názvem Stream Deck XL absolutně minula, je nutno krátké seznámení (ostatní mohou přeskočit na další odstavec). Elgato je výrobce, který cílí primárně na tvůrce obsahu, streamery. Ať se to týká interních/externích záznamových karet se schopností nahrávat až ve 4K a 60fps, rolovacích green screenů nebo kompaktních studiových LED světel ovládaných pomocí různě velkých speciálních zařízení s názvem Stream Deck.

A k čemu slouží Stream Deck XL? Nejjednodušší vysvětlení se samo nabízí ihned po prvotním zapojení do počítače. Jde o speciální klávesnici, která má pod každou klávesou OLED display s rozlišením 72 × 72 bodů zobrazující požadovanou informaci nebo uživatelem zvolený obrázek, který umí indikovat stav „On/Off“ atp. Pomocí softwaru si můžete nastavit téměř vše a už to nemusíte komplikovaně hledat nebo se učit klávesové zkratky.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning