HyperX Cloud II Wireless – prověřený  veterán bez drátů
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek HyperX Cloud II Wireless – prověřený veterán bez drátů

HyperX Cloud II Wireless – prověřený veterán bez drátů | Kapitola 4

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

25. 1. 2021 10:00 7

Seznam kapitol

1. Úvod, specifikace 2. Konstrukce, design 3. Zvuk, software 4. Závěr

HyperX Cloud je model prověřený časem, skoro jako kombo guláš a pivo. V tomto případě se hyper hoši zaměřili na odstranění toho, co dělá život u PC nepříjemným, tedy na kabely. Pokud chcete tančit po bytě za doprovodu oblíbené kapely nebo pařit ze tří metrů na gauči, mělo by vás to zajímat.

Reklama

Závěr

Sluchátka Cloud II Wireless mě v podstatě nijak nepřekvapila. Mají slušný zvuk, solidní konstrukci, bezdrátové připojení 2,4 GHz netrpí na šum, prostorový doplněk 7.1 je skutečně použitelný a v neposlední řadě vypadají pěkně. Mikrofon je odpojitelný s volitelnou pěnovou ochranou, což je malý, ale příjemný bonus. Baterie se tváří, že zmákne s přehledem makat každý večer pár hodin po celý týden. Potud dobré.

HyperX Cloud II Wireless – prověřený  veterán bez drátů
i Zdroj: PCTuning.cz

Bylo by to ovšem ještě lepší, kdyby aparát neměl tak ostré a výrazné výšky. V některých situacích je to jak žihadlo. Tady je prostor pro doladění ekvalizérem, jenže – v Ngenuity žádný není! Kromě toho, tento program je spolehlivý jako očkovací pořadník a drží rekord v rychlostním padání. A ještě ta kvalita mikrofonu je o něco slabší, než bych si představoval, nahrávka zní komprimovaně a „zahuhlaně“.

Ze strany komfortu mám také výhrady – nebyl jsem schopen vměstnat uši do mušlí tak, aby mě to netlačilo. Tady nemohu říct, že je to chyba aparátu, šířka mušle je o 2–3 mm užší než u modelu MH752, ale přesto to pro mě byl propastný rozdíl. Nebudu toto proto uvádět jako mínus. A jak jsem říkal, ze všech testovaných sluchátek mi opravdový komfort dopřává jedině MH752 a přesto jsou na světě tuny člověků, kteří jsou spokojeni i s jinými aparáty.

U nás se cena bude pohybovat okolo 4000 Kč, což rozhodně není málo - HyperX si za svůj brand a pověst už holt nechá zaplatit.

HyperX Cloud II Wireless – prověřený  veterán bez drátů
i Zdroj: PCTuning.cz

Za poskytnutí sluchátek k testu děkujeme společnosti HyperX.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama