PCTuning Článek

Jaký byl HAL day 2016: pastva pro oči i další smysly

Michal Šimonek
Michal Šimonek
27. 5. 2016 03:00 10 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Star Day v Rozdrojovicích u Brna 2. Dell, Alienware 3. Epson, Lenovo, ColorWay, Chieftec, BenQ a další 4. AMD, Asus, Saphire, Genius
5. Fenda, FSP group, Seasonic, Canon 6. Herní zóna 7. Závěr jako možná projížďka Teslou

Čas od času dostanu pozvánku na různé výstavy a akce. Díky tomu jsem měl příležitost navštívit HAL day, který se konal nedaleko od Brna. Celý se nesl ve znamení hvězdných válek a bylo se na co dívat – hardwaru bylo snad i více než na posledních ročnících Invexu. Podívejte se na rychloreport z jednotlivých expozic a zajímavostí.

Reklama
Reklama

Po několik let se koná akce nazvaná jednoduše Hal Day. Kdo by neznal výrobce sestav HAL000... Mnoho partnerů a obchodníků se schází na této uzavřené akci, na níž mají svou výstavku hlavní partneři. Některé značky mi moc neříkají, ale najdou se tu i velcí hardwaroví hráči jako je Dell, Asus, Benq, AMD a mnozí další...

Už u příjezdové brány jsem si nemohl nevšimnout bilboardu Star Days po vzoru Star Wars. A totéž jsem zaznamenal před samotným hotelem, kde mnozí návštěvníci zůstávají na dlouhou afterparty a v Rozdrojovicích přespávají do dalšího dne.

Vstupme do Star Days a podívejme se, jaká překvapení nás čekají ještě uvnitř...

Slečny oblečené po vzoru princezen nešetřily úsměvy na všechny strany.

Tady probíhala registrace a možnost snad i něco vyhrát, ale to mě nijak nezajímalo, jen jsem se nahlásil a mizel dovnitř hledat první stánky a také něco, čím bych si doplnil břicho po lehké snídani.

A samozřejmě, obložené mísy to je moje :-) Chlebíčky nezklamaly a k pití byla zdarma voda, pivo a kofola. Jak kdo chtěl.
A samozřejmě, obložené mísy to je moje :-) Chlebíčky nezklamaly a k pití byla zdarma voda, pivo a kofola. Jak kdo chtěl.

Zajímavá byla taky molekulární gastronomie.
Zajímavá byla taky molekulární gastronomie.

A netradiční využití tekutého dusíku. Loni jsem dusík využil já s Blue Stormem při taktování, letos jsem se pouze díval na toto bezbožné plýtvání...

Spousty postaviček s hvězdných válek provázely celým pořadem dne. Na stancích se občas nějaká postava mihla a na zahájení se postupně ukázaly lidé ve všech převlecích. Série přednášek probíhala myslím dvakrát nebo tříkrát s delšími pauzami. Jednotliví partneři probírali proč zrovna jejich produkty jsou zajímavé. Chtěl jsem se zúčastnit přednášek Adama Rašky a také Michala Sztemona, ale nakonec jsem oba dva zazdil a pohyboval se jinde. Čas totiž ubíhal i tak rychle.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning