klavesnice-pro-blondyny-cerny-humor-s-peroxidem
PCTuning Článek

Klávesnice pro blondýny - černý humor s peroxidem

Filip Eckstein
Filip Eckstein
7. 1. 2010 03:00 21 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Balení a specifikace 2. "Růžovka" pod drobnohledem 3. Praxe aneb blonďaté funkce v akci 4. Hodnocení, zkušenosti a závěr

V dnešním článku se podíváme na zoubek klávesnici z krapet jiného soudku. Nebude se jednat o žádný nadupaný herní či designový kancelářský model, nýbrž o lehce potrhlý bestseller s výmluvným názvem Keyboard for Blondes. A jak taková klávesnice určená pro blondýny vlastně vypadá? Růžově!

Reklama
Reklama

Klávesnici výrobce dodává v minimalistickém černém balení, které svými rozměry tak tak stačí rozměrům klávesnice. Mimo názvu samotného se však na krabici příliš informací rozhodně nenachází, i když je to možná záměr...

Co se týká příslušenství, to rozhodně neoplývá žádným bohatým výběrem. Kromě klávesnice samotné zde totiž nalezneme akorát tak list formátu A4 se stručným manuálem obsahující velice podrobný rozpis všech funkcí a přelepky s českou lokalizací. Manuál zároveň slouží jako pozvánka vyzívající nás k navštívení webových stránek výrobce, z něhož je možné stáhnout potřebné ovladače. Bez nich sice klávesnice funguje také, ale už by s ní přeci jen nebyla taková zábava. K tomu se však dostaneme až v příštích kapitolách.

A to je konečně ona. Nezdá se vám až trochu moc růžová?

 Keyboard for Blondes
základní poznatky
- propojení s PCdrátové, USB 2.0
- rozměry465 x 190 x 19 mm
klávesy
- rozloženíklasické
- multimediálnížádné, rozšíření možné skrze software
- speciálnížádné, rozšíření možné skrze software
features
vydává zvuky, zajímavé popisky kláves, atypický a neotřelý vzhled
cena klávesnice (vč. DPH)

1490 ,-Kč (leden 2010)

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning