Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – třetí kolo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – třetí kolo

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – třetí kolo

Redakce PCT

Redakce PCT

19. 7. 2012 18:00 13

Seznam kapitol

1. První výherci 2. Soutěžní otázky pro třetí kolo 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

A máme tu třetí, závěrečné kolo naší soutěže se společností NVIDIA. Abychom tomu dodali grády, zvedli jsme cenu útěchy z podložky na herní myš. Ve druhém kole se zúčastnilo jen 2053 soutěžících, takže snad vás luxusní myš SteelSeries se sedmi programovatelnými tlačítky naláká více hlasovat! Otázky jsou navíc tentokrát ještě jednodušší ;-)

Reklama

Hlasů nám sice přišlo méně než v prvním kole, na druhou stranu se nám zvedla úspěšnost v tipování správných odpovědí. Jestliže v prvním kole byla přes 90 %, nyní už překračovala 95 %! Kdo tedy vyhrál první cenu? Grafiku s Diablem 3 vyhrává soutěžící s e-mailovým nickem:

zdenek.brunat

Druhým šťastlivcem, který získá slíbenou herní podložku pod myš, se stává soutěžící:

martyn.kadlec

Gratulujeme! Výhercům budou zaslány pokyny na mail, v případě, že se na předání výhry nedomluvíme do 7 dnů, připadne výhra dalšímu soutěžícímu. Správné odpovědi na soutěžní otázky z druhého kola najdete v původním článku.

Jak soutěž probíhá?

V následující kapitole vám naservírujeme trojici soutěžních otázek. Příští čtvrtek pak vyhlásíme posledního výherce, který získá Diablo III a grafickou kartu od Gigabytu. Další výherce získá cenu útěchy, kterou si můžete prohlédnout níže.

Letní soutěž NVIDIA o grafiky s Diablem 3 – třetí kolo
i Zdroj: PCTuning.cz

Výhodný balíček

Kdo nevyhraje, stále si může set grafické karty a Diabla III zakoupit za zvýhodněnou cenu. V Alze jsou připraveny výhodné balíčky, kde můžete celkově ušetřit až 20 %. V nabídce najdete verze Gigabyte N670OC-2GD, N570OC-13I, N560OC-1GI, N640OC-2GI a N56GOC-1GI, vždy v setu s plnou verzí Diabla III.

Všechny karty najdete zde

 

O co hrajeme

V naší hře je pro prvního výherce grafika Gigabyte N640OC-2GI s čipem NVIDIA a plná verze Diabla III. Jak výhry vypadají?

Grafická karta...

...Gigabyte N640OC-2GI zvládne Diablo III na plné detaily v HD rozlišení a vyhlazování AA. Má 2 GB operační paměti DDR3, 128bitovou sběrnici, dva DVI-D výstupy, jedno HDMI a jedno VGA. Oproti standardní grafice GT 640 je zde jádro už z výroby přetaktováno o 150 MHz.

Diablo III

Dvanáct let jsme čekali na třetí pokračování Diabla, mnozí z nás si brali dovolenou v práci nebo jeli několik dní non stop. Obrovský úspěch hned od prvních dnů prodejů mluví za vše, Diablo III je jednou z největších herních událostí tohoto roku. Výtečné RPG s krásnou grafikou a strhujícím příběhem, které si nemůže nechat ujít žádný hráč!

Cena útěchy

Pro druhého výherce bude tentokrát připravena herní myš SteelSeries Diablo III Mouse se 7 programovatelnými tlačítky, citlivostí 5700 DPI a životností mikrospínačů až 10 milionů kliků.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama