Na slovíčko s  Minh  Le, vývojářem  Counter-Strike
PCTuning Článek

Na slovíčko s Minh Le, vývojářem Counter-Strike

Sam Sadovski

Sam Sadovski

21. 7. 2015 10:00 6

Seznam kapitol

1. Úvod – představení projektu 2. Minh 3. Tactical Intervention 4. Placené mody 5. Interview / Rozhovor – Counter-Strike 6. Interview / Rozhovor - Counter-Strike
7. Interview / Rozhovor – Counter-Strike 8. Interview / Rozhovor – Counter-Strike 9. Interview / Rozhovor - Paid mods / Placené módy 10. Interview / Rozhovor - Tactical Intervention, etc. (atd.) 11. Interview / Rozhovor - Tactical Intervention etc. (atd.)

Redakce magazínu PCTuning si pro vás připravila další, unikátní projekt. V sérii rozhovorů „Na slovíčko“ oslovíme ty nejvlivnější a nejznámější osobnosti počítačového i herního světa. Nabídneme vám pohled do zákulisí vývoje technologií, her či programů. Pilotní díl patří Minhu "Gooseman" Leemu, vývojáři hry Counter Strike.

Reklama
Reklama

Úvod – představení projektu

Nejednou jsem se při psaní článku pozastavil nad detailem či pasáží u které jsem si řekl: „Sakra, kéž bych tu teď měl vývojáře a mohl se ho na to zeptat.“ Donutilo mě to zamyslet se, a tak v podstatě vznikl projekt „Na slovíčko“.

Řekl jsem si, že bude nejlepší začínat vždy od zdroje – od člověka, který přišel s novým technologickým pokrokem, od toho programátora, co napsal první řádek kódu, od toho vývojáře, co má na svědomí jednu z nejpopulárnějších her století.

Rozhovory s významnými osobnostmi technologického a herního světa vám nabídnou zcela nový a hlavně odlišný pohled na věc. Projekt jako takový nemá mnou ani nikým jiným stanovené své meze ani rámec. Každý díl projektu může být pojmut zcela odlišně a i vy, jako čtenáři, máte možnost vyjádřit svůj názor. Vaše připomínky a nápady budou mít v této sérii rozhovorů hlavní slovo a my se v redakci pokusíme splnit všechna vaše přání a odprezentovat vám projekt „Na slovíčko“ na té nejlepší možné úrovni.

Na slovíčko s  Minh  Le, vývojářem  Counter-Strike

Koncepce projektu

V rámci projektu oslovíme i zahraniční autory významných technologií a her, kteří budou články následně sdílet na sociálních sítích, atd. Jednotlivé rozhovory budou v článku jak v české, tak anglické verzi.

Hodně rozhovorů nabídne jakýsi pohled do minulosti a třeba i vy, čtenáři, zavzpomínáte na staré časy. V rámci rozhovorů se vývojářů poptáme i na jejich názory na aktuální dění v technologickém či herním světě.

Pro první díl jsem si vybral Minha „Gooseman“ Leeho, vývojáře celosvětově známé hry Counter-Strike, taktické FPS Tactical Intervention a aktivního animátora momentálně pracujícího na hře Rust.

Na slovíčko s  Minh  Le, vývojářem  Counter-Strike

Koho byste chtěli vyzpovídat?

Máte oblíbenou hru či hardware a chtěli byste se o tom dozvědět více? Neváhejte a napište nám email či si o rozhovor s vývojářem zažádejte v komentářích pod článkem. Pokud vás budou zajímat konkrétní otázky, nebojte se nám je do emailu přiložit. Bude-li to možné, pokusíme se rozhovor domluvit a vývojáři je následně položíme. Z organizačních důvodů nemůžeme bohužel dopředu oznámit, s kým bude příští rozhovor. Nicméně se pokusíme střídat zahraniční a domácí osobnosti a některé rozhovory i určitým způsobem zpestříme – tour herním studiem, atd.

Kontaktní email: sam.sadovski(zavináč)pctuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning