Ohlédnutí za výstavou Digitex 2009 - Byli jsme tam
i Zdroj: PCTuning.cz
Zábava Článek Ohlédnutí za výstavou Digitex 2009 - Byli jsme tam

Ohlédnutí za výstavou Digitex 2009 - Byli jsme tam

Ondřej Košťál

Ondřej Košťál

20. 11. 2009 22:00 16

Seznam kapitol

1. Úvod - co, kdy a kde? 2. PCTuning, dusík a taktování 3. Pavilon C - Asus a WGT 4. Pavilon B - Interkamera, Technologie & Design 5. Skříně by Stoobi 6. Hostesky a modelky

Invex takový jaký býval už není a ti kteří chtěli být viděni, se museli spokojit s Digitexem spolu s World Gamemaster Tournament 2009. Redakce PCTuningu měla také svůj stánek a my vám ho v tomto víkendovém, odpočinkovém článku ukážeme zároveň s reportáží z celého pavilonu C a B.

Reklama

Tento rok se na Brněnském výstavišti konaly každoroční veletrhy spotřební elektroniky a fotografování. Bohužel Invex takový jako býval už není, místo něj je ve stejném termínu Invex forum. Digitex se konal v pavilonu C společně s WGT (World Gamemaster Tournament) 2009 a naproti němu v pavilonu B se konala Interkamera a Technologie&Design. V pavilonu C jste také mohli najít stánek PCTuningu, na kterém byly 4 moddované skříně od Stoobiho, různé hrátky s dusíkem a samozřejmě extrémní taktování.

Ohlédnutí za výstavou Digitex 2009 - Byli jsme tam
i Zdroj: PCTuning.cz


Veletrh probíhal od 5. do 8. listopadu (XI.) každý den od 9:00 do 18:00 mimo neděle, kdy byl pouze do 16:00. V pavilonu B, kde se konala Interkamera a část Digitexu, byla k vidění hlavně fototechnika, dále také Technologie&Design, kde bylo sestaveno 6 ukázkových obývacích pokojů. Zde se také konalo Mistrovství ČR v nejrychlejším eSeMeSkování. Dost mluvení, nejvíce vám prozradí fotky, které budou v další kapitole.

V pavilonu C se nacházel, jak už jsem napsal, stánek PCTuningu, kde jste během 4 dnů mohli vidět skoro celou redakci. V sobotu nás také přijeli navštívit overclockeři z CTTL.cz . Hned vedle bylo velké pódium, kde se odehrávali počítačové turnaje ve hrách Call of Duty 4, Trackmania Nations, FIFA10, Counter-Strike 1.6 a World in Conflict.

Teď už konečně pojďme na slibované fotky. Jenom ještě doplním že na začátku každé kapitoly bude krátký popis a pak už pouze fotky s popisky. Příjemnou zábavu.


Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama