pameti-ocz-eb-2048mb-kit-ddr500-platinum
Článek Paměti OCZ EB - 2048MB kit DDR500 Platinum

Paměti OCZ EB - 2048MB kit DDR500 Platinum

Z. Obermaier

Z. Obermaier

6. 2. 2006 01:00 25

Seznam kapitol

1. Úvod 2. OCZ EB 2048MB DDR500 Platinum 3. Testovací sestava a metodika 4. Výsledky testů 5. Přetaktování a závěr

V dnešní době se již 2GB operační paměti RAM stávají v oblasti high-endu nutností, a proto se po testu pamětí 2x 1GB firmy Corsair podíváme na další paměťové moduly s touto kapacitou, na opravdu luxusní 2x 1GB kit od společnosti OCZ, který je určen opravdu jen hardwarovým či herním nadšencům. Oba špičkové kity samozřejmě porovnáme a určíme vítěze tohoto klání.

Reklama
Reklama

Ještě nedávno byla doba kdy bez problémů stačil pro běžné použití počítačů 1GB paměti, ale s příchodem opravdu paměťově náročných her jako jsou F.E.A.R. nebo Battlefield 2, se pomalu ale jistě zvedají nároky na velikost paměti, tento trend bude jistě pokračovat i u dalších nových očekávaných her, a proto se investice do větší paměti vyplatí, pro mnohé uživatele pracující s náročnými aplikacemi jako Photoshop a podobně byl sice 2GB RAM nutností již dávno, ale teď se tento požadavek bohužel přenáší i do sféry hráčů. Protože mít výkonnou a drahou grafickou kartu bohužel pro dnešní hry už nestačí zcela, viz. zmíněný F.E.A.R. nebo Battlefield 2 které jsou s 2GB paměti opravdu ve vyšších rozlišeních znatelně plynulejší než s 1GB RAM, a druhá jmenovaná hra je bez 2GB RAM téměř nehratelná.
Po našem testu skvělých pamětí Corsair 2048 TwinX 3500LL, vám přinášíme další test 2GB sady, dnes se podrobně podíváme na konkurenční řešení od společnosti OCZ.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning