Report z OC akce – hardcore taktování na X79 s Asusem
Článek Report z OC akce – hardcore taktování na X79 s Asusem

Report z OC akce – hardcore taktování na X79 s Asusem

Michal Šimonek

Michal Šimonek

7. 2. 2012 03:00 14

Seznam kapitol

1. K dispozici jen to nejlepší 2. Bezpečnost a kuriozitky 3. Testovací sestavy ve fotografiích 4. Výsledky se dostavují 5. Závěr s bonusovou vložkou

X79, Intel Core i7-3960X a Asus Mars. To jsou jen některé „hračky“, se kterými jsme si mohli zařádit na akci pořádané Asusem. Kromě srandiček s dusíkem jsme si mohli vyšlápnout i na jeden rekord v taktování paměťových modulů. Jakých výkonů jsme nakonec dosáhli, stačilo to na rekord a přežili jsme polární mrazy v kelímcích od kafe?

Reklama
Reklama

A jsme na samém závěru dnešního článku. Měli jsme v něm několik humornějších vložek, proč jej i tak nezakončit? Pokud vše shrnu, povedlo se nám pár slušných výsledků, ohmatali jsme si to nejlepší, co je nyní k dispozici ve světě hardwaru, a někteří získali další cenné zkušenosti. Inu, Zdeněk to vystihl v samém závěru videa :-)

Za zapůjčení většiny hardwarového vybavení a celou organizaci patří poděkování společnosti Asus

Veledůležitý procesor Intel Core i7-3960x byl zapůjčen z populárního obchodu Alza.cz.

Mezi procesory Sandy Bridge-E byl jeden kousek poskytnut také českým zastoupením Intel.

Jeden z procesorů core i7-3930K byl zapůjčený z AT computers.

Speciální poděkování patří poskytovatelům prostor pro taktování za jejich ochotu a nadšení - společnosti Linde Gas a.s.. Speciálně potom jejich zaměstnancům panu Vlčkovi a panu Šturmovi.

Nemůže chybět vizitka pro české zastoupení Kingston, kteří zpracovali vynikající video z celé akce a zapůjčily některé paměťové moduly, Kingston.cz.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning