Samsung hlásí vyprodáno u nejdražší varianty Galaxy S23 Ultra za 40 tisíc korun
i Zdroj: Samsung
Novinka Samsung hlásí vyprodáno u nejdražší varianty Galaxy S23 Ultra za 40 tisíc korun

Samsung hlásí vyprodáno u nejdražší varianty Galaxy S23 Ultra za 40 tisíc korun

David Jiránek

David Jiránek

6. 2. 2023 14:20

Vysoké ceny nové generace smartphonů od Samsungu zřejmě nejsou pro zákazníky překážkou. Výrobce totiž hlásí vyprodání předobjednávek u zdaleka nejdražší varianty.

Reklama

Ceny rodiny Galaxy S23 od Samsungu startují na 23 499 korunách, což rozhodně není málo. Nejvybavenější S23 Ultra s kapacitou 1 TB pak stojí 45 000 korun. To je za telefon opravdu hodně. Výrobce proto uspořádal akci, kdy při předobjednávce snížil cenu modelů vždy na hodnotu verze s nižší kapacitou. Onen nejdražší model tak stál o pět tisíc korun méně.

Akce byla pro Samsung nejspíše vydařená. Výrobce totiž hlásí, že po pár dnech jsou objednávky nejdražšího modelu ve značkových obchodech i na eshopu rozebrány. Samsung proto varuje, že v průběhu února může docházet i k nedostatku modelu S23 Ultra 512 GB.

Vysoké ceny tedy nejsou pro zákazníky lačnící po tom nejlepším překážkou. Otázkou ale zůstává, jaké byly reálné skladové zásoby těchto modelů.

Expedování telefonů odstartuje 17. února. Zákazníci mohou do 16. února také využít akce odprodání starého telefonu. Získají tak výkupní bonus až 3 000 korun a 10 % slevu na další nákup v bodech Samsung Rewards.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning