Slušný základ. Nové herní myši Gigabyte v testu
Článek Slušný základ. Nové herní myši Gigabyte v testu

Slušný základ. Nové herní myši Gigabyte v testu

Jan Troška

Jan Troška

27. 1. 2011 00:03 20

Seznam kapitol

1. Balení a specifikace 2. Design a uspořádání 3. Tlačítka a ergonomie 4. Ergonomie
5. HW test 6. Dodávaný software 7. Z praxe a zhodnocení

Na trhu se objevila dvojice nových myší od Gigabytu. I přes podobné označení M6900, resp. M6980 mají obě rozdílné vlastnosti a liší se také cenou. Jedno však mají společné - jsou určené pro hráče a i když nedosahují parametrů jako špičkové herní myši, poměr cena / výkon je zde skvělý.

Reklama
Reklama

Myši mají celkem klasický herní design s výraznými hranami, který připomíná nejvyšší herní model M8000X. Vzhledem k pořizovací ceně vypadají skvěle. Horní strana je z matného plastu, boky jsou z lesklých plastů a rychle se upatlají od otisků prstů. Je to asi jediný škraloup na celém návrhu.

Slušný základ. Nové herní myši Gigabyte v testu

Oblast pro pravý palec je pogumovaná s podélným vroubkováním a obě myši se dobře drží v ruce.

Zajímavé je, že levnější model skutečně působí levně - horní kryt je vyroben z obyčejného plastu, zatímco dražší model má kryt z lépe vypadajícího plastu s imitací pogumovaného povrchu.

U vyššího modelu je nepřehlédnutelné osvětlení horních ovladačů, které může pulzovat až ve třech odlišných barvách. Nižší model M6900 svítí pouze červeně.

Features

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning