Soutěž o nadupaný a super rychlý router MSI RadiX AX6600 s WiFi 6
i Zdroj: MSI
Článek Soutěž o nadupaný a super rychlý router MSI RadiX AX6600 s WiFi 6

Soutěž o nadupaný a super rychlý router MSI RadiX AX6600 s WiFi 6 | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

2. 6. 2023 07:30 5

Seznam kapitol

1. MSI RadiX AX6600 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla

Nechce se vám doma tahat k počítači kabely? Na záchodě nestačí signál WiFi? Žádný problém, zkuste své štěstí a třeba vyhrajete novinku od MSI!

Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle 18. na pondělí 19. června 2023.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama