Soutěž o pět bezdrátových herních headsetů Yenkee Panzer
Článek Soutěž o pět bezdrátových herních headsetů Yenkee Panzer

Soutěž o pět bezdrátových herních headsetů Yenkee Panzer

Václav Vlček

Václav Vlček

27. 12. 2021 14:00

Seznam kapitol

1. Herní headset Yenkee Panzer 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Rok se nám pomalu chýlí ke konci a soutěžní smršť pokračuje. Tentokrát máte šanci vyhrát jeden z pěti bezdrátových herních headsetů Panzer od Yenkee. Stačí správně odpovědět na jednu jedinou a navíc fakt jednoduchou otázku a máte šanci vyhrát. Tak neváhejte a hlasujte!

Reklama
Reklama

Ještě než nám ten ne zrovna nejpovedenější rok 2021 skončí jsme pro vás připravili dohromady se značkou Yenkee jednu soutěž o pětici sluchátek. 

YENKEE Panzer

Bezdrátová sluchátka YENKEE Panzer využívají stabilnějšího připojení pomocí 2,4 GHz. Díky tomu je přenos kvalitnější, a navíc bez větších ztrát. V designovém těle s barevným LED podsvícením je akumulátor o kapacitě 1100 mAh, který zaručuje výdrž až 18 hodin v kuse.  

YENKEE uvedlo v posledních dnech nová sluchátka, která se mohou pochlubit pohodlným designem s příjemnými náušníky. Vnějšek těla je navíc zdoben LED podsvícením. To lze nastavit rovnou v 7 různých barvách. Sluchátka jsou určena především pro hráče, kteří se nechtějí omezovat při hraní.

Soutěž o pět bezdrátových herních headsetů Yenkee Panzer

Výdrž až 18 hodin a 2,4 GHz připojení

Uvnitř těla sluchátek Panzer se ukrývá vysokokapacitní akumulátor o 1100mAh. Díky tomu zvládne souprava přehrávat hudbu, zvuk při hraní her nebo podcasty až 18 hodin v kuse. Navíc dokážou plně fungovat i při nabíjení. O přenos zvuku se pak stará 2,4GHz bezdrátové připojení, které funguje na spolehlivém čipsetu SSS1517. Tento typ spojení zaručuje mnohem nižší latenci než v případě Bluetooth, což se projevuje i mnohem vyšší stabilitou přenosu signálu.

Soutěž o pět bezdrátových herních headsetů Yenkee Panzer

Připojení i přes 3,5 mm jack

Sluchátka Panzer je možné připojit k PC i pomocí klasického Jacku. Na těle sluchátek jsou navíc povelová tlačítka, takže např. rychlé ztlumení zvuku je otázkou jednoho zmáčnutí tlačítka. Potěší i odnímatelný mikrofon a plně nastavitelný ekvalizér. K tomu jsou YENKEE Panzer kompatibilní se systémy PlayStation, XBOX, Windows i Mac. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning