PCTuning Článek

Soutěž se SilverStone o skříň, 500W zdroj a další ceny

Redakce PCT
Redakce PCT
22. 1. 2016 11:00 10 Sdílej:

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Ve spolupráci se společností SilverStone jsme pro vás připravili soutěž o ceny pro trojici výherců. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a pak už můžete vyhrát skříň SilverStone ML08B, zdroj Strider ST50F-PB s výkonem 500 W a modulární kabeláží anebo herní podložku a sadu montážního příslušenství pro PC

Reklama
Reklama

Společnost SilverStone se vám nejspíš vybaví coby výrobce kvalitních skříní pro náročnější uživatele. Ale nabízí také počítačové zdroje a řadu dalšího příslušenství. S produkty této značky už jste se mohli mnohokrát setkat i v recenzích na PC Tuningu.

A o některé z produktů, které tento výrobce nabízí, si dnes s námi můžete i zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky na následující straně a pak mít trochu štěstí. A o jaké konkré=tnmůžete soutěžit?

1. cena: Počítačová skříň SilverStone ML08B-H

Silverstone ML08B-H je počítačová skříň z řady Milo určená pro základní desky formátu Mini-ITX a zdroje formátu SFX, která umožňuje osazení výkonných grafických karet o délce až 13" (tedy 33 cm).

2. cena: Napájecí zdroj SilverStone Strider ST50F-PB

SilverStone Strider ST50F-PB je 500W napájecí zdroj s certifikací 80 PLUS bronze s jednou 12V větví schopnou dodávat až 38A a modulární kabeláží.

3. cena SilverStone RVP01 a SilverStone CA02

Silverstone RVP01 je extravelká herní podložka pod klávesnici a myš. Boxík s montážním příslušenstvím CA02 obsahuje sadu šroubků, podložek a stahovacích pásků.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning