PCTuning Článek

Soutěžte s be quiet! o skříň, napájecí zdroj a chladič procesoru

Redakce PCT
Redakce PCT
8. 12. 2017 03:00 6 Sdílej:

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Zúčastněte se čtenářské soutěže s be quiet! a zkuste vyhrát některou z trojice atraktivních cen – propracovanou skříň Dark Base 700, napájecí zdroj PurePower 10 s výkonem 700 W nebo chladič procesoru Dark Rock 3. Abyste mohli vyhrát, stačí odpovědět na tři jednoduché otázky, a pak už mít jen trochu štěstí při slosování.

Reklama
Reklama

Produkty společnosti be quiet! už z našich novinek a recenzí znáte. Be quiet! na trhu působí už od roku 2006 a soustředí se především na produkci tichých komponent, chlazení a doplňků pro odhlučnění stolních počítačů. V nabídce tohoto výrobce najdete skříně, napájecí zdroje, chladiče vzduchové i vodní, systémové ventilátory a další příslušenství.

Před nedávnem be quiet! spustil i českou jazykovou mutaci svých stránek. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci s tímto výrobcem připravili soutěž o trojici atraktivních cen.

K tomu, abyste se mohli soutěže zúčastnit, stačí na webových stránkách be quiet! najít správné odpovědi na soutěžní otázky, které jsou na následující straně. Soutěžit můžete do půlnoci z neděle 24. 12. 2017 na pondělí.

A o jaké ceny s námi budete soutěžit?

1. cena: skříň be quiet! Dark Base 700 


 

2. cena: napájecí zdroj be quiet! Pure Power 10 700W

3. cena: chladič procesoru be quiet! Dark Rock 3

<

Soutěžní otázky najdete na následující straně.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning