Soutěžte s Cooler Master o Cosmos II a další ceny za 18 tisíc
i Zdroj: PCTuning.cz
Skříně, zdroje, chladiče Článek Soutěžte s Cooler Master o Cosmos II a další ceny za 18 tisíc

Soutěžte s Cooler Master o Cosmos II a další ceny za 18 tisíc | Kapitola 2

Redakce PCT

Redakce PCT

27. 7. 2017 03:00 18

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Cooler Master letos slaví 25. let od svého založení. Při této příležitosti jsme spolu s ní připravili soutěže o pětici atraktivních cen: Cosmos II – skříň formátu ultra tower, herní klávesnici MasterKeys Pro L se spínači Cherry MX, 600W zdroj MasterWatt Lite, all-in-one vodníka MasterLiquid Lite 120 či chladič CPU Hyper 212 LED Turbo.

Reklama

Změny loterijního zákona, které mění i pravidla podobných soutěží, nám umožňují vrátit se ke klasické mechanice losování výherců.

Hlasovat lze samozřejmě pouze jednou, vícenásobné hlasování je důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nesnažte se ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznána žádná z nich. Pokud se vám omylem povede tutéž odpověď zaslat v krátkém časovém intervalu vícekrát nebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Protože řada soutěžících i přes hrozbu vyřazení odpovídala vícekrát pod různými e-mailovými adresami, pro ochranu těch poctivých jsme byli nuceni do hlasovacího formuláře přidat další ochranný prvek. Kromě e-mailové adresy musíte vyplnit část adresy vašeho bydliště, na kterou bude zaslána případná výhra – jméno ulice a číslo popisné. Tento údaj nikomu nepředáváme, slouží pouze pro kontrolu unikátních odpovědí pro slosování. Nechceme po vás kompletní adresu, abychom zachovali anonymitu účastníků. Nechceme ani žádné další údaje – jméno, příjmení ani město, ze kterého pocházíte.

Pro příklad, pokud je vaše adresa a e-mailová adresa následující:

Jan Novák
Novákova 25
111 11 Kotěhůlky

e-mail: jan.novak@pctuning.cz

bude vyplněný formulář vypadat takto

Soutěžte s Cooler Master o Cosmos II a další ceny za 18 tisíc
i Zdroj: PCTuning.cz

Tento údaj uvádějte pravdivě a tak, aby byl aktuální i po uzavření soutěže v době vyhlášení výherců. Shoda uvedené ulice a čísla popisného s následně zaslanou úplnou adresou pro doručení výhry je podmínkou pro její obdržení. Pokud uvedete do formuláře nepravdivý údaj, který nebude souhlasit s adresou pro zaslání výhry, budete ze soutěže vyřazeni a příslušnou cenu obdrží náhradní výherce.

Soutěžní otázky

Na vás už je, abyste správně odpověděli na následující soutěžní otázky a pak už bude záležet jen na tom, jestli se na vás usměje štěstí.

Odpovědi na soutěžní otázky najdete na stránkách společnosti Cooler Master

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama