Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color
Recenze Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color

Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color | Kapitola 2

Petr Kupský

Petr Kupský

15. 10. 2021 10:00 7

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Balení 3. Exteriér 4. Interiér – rozborka skříně
5. Příklad montáže – zdroj, deska, grafika 6. Příklad montáže – disky, ventilátory 7. Příklad montáže – chladič, dokončení, měření hlučnosti 8. Hodnocení a závěr

Uvažujete o pořízení výkonné pracovní, nebo herní sestavy s vodním chlazením, která by vám však nezabrala mnoho místa na stole? Požadujete kvalitu a nadčasový design v atraktivním barevném provedení? Máte obavy z komplikované instalace a problematické funkce komponent ve stísněném prostoru mini-ITX skříně? V takovém případě máme pro vás zajímavé řešení.

Reklama
Reklama

Relativně malá kartonová krabice se skříní Cooler Master MasterBox NR200P Color ustála dlouhou cestu z nizozemského Eindhovenu bez výraznějších šrámů. Jednobarevný potisk její čelní stěny zobrazuje kromě názvu také kresbu skříně s dvojicí alternativních bočnic (skleněná, plechová). Drobná nálepka ve spodním rohu identifikuje barevnou variantu skříně. Na opačné straně krabice najdeme obrázek skříně v rozloženém stavu s úvodní prezentací konstrukce v angličtině, a dále popis pěti nejdůležitějších vlastností skříně v osmi jazycích.

Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color

Menší boky krabice zobrazují kresbu skříně z čelního pohledu v reálné velikosti, a také tabulku s vybranými technickými parametry. Obsahují štítky s čárovými kódy a QR kódy pro stažení manuálu, registraci produktu a přístup na webové stránky výrobce.

Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color

V igelitovém pytli zabalená skříň je proti nárazu dobře chráněna pomocí dvojice výlisků z pěnového polystyrenu. Přibalená plochá krabice z kartonu ukrývá alternativní bočnici z temperovaného skla.

Test mini-ITX skříně Cooler Master MasterBox NR200P Color
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning