Testujeme podruhé MSI – microATX desku Z77MA-G45
Článek Testujeme podruhé MSI – microATX desku Z77MA-G45

Testujeme podruhé MSI – microATX desku Z77MA-G45

Michal Šimonek

Michal Šimonek

12. 3. 2013 03:00 7

Seznam kapitol

1. MSI Z77MA-G45 podruhé a lépe 2. Testovací sestava a výběr testů 3. Měření výkonu, benchmarky procesoru I. 4. Měření výkonu, benchmarky procesoru II.
5. Měření výkonu, benchmarky procesoru III. 6. Přetaktování MSI a provozní vlastnosti 7. Nové resumé pro MSI

Nestává se často, aby člověk narazil na ne zcela správně fungující desku. Většinou nepracuje už od začátku vůbec, někdy ale běží zcela korektně a nefunguje jen nějaká maličkost. Mnozí v hardwaru nezkušení to v praxi ani nemusí poznat, námi testovaný kus z minulého testu se ale prozradil špatnými hodnotami. Přinášíme opravená data.

Reklama
Reklama

Po přetestování základní desky MSI Z77MA-G45 se musí zákonitě změnit i její celkové hodnocení.

MSI Z77MA-G45

Testujeme podruhé MSI – microATX desku Z77MA-G45

MSI deska boduje především cenou a nebo přesněji řečeno poměrem ceny a tím, co v dané cenové relaci nabídne. Dočkáte se tak pěkných provozních vlastností  – nízkého zahřívání i spotřeby. Dobrá je také výbava výstupů na zadním panelu, potěší přední USB 3.0 konektor. Softwarové vybavení na straně MSI jde s dobou a například MSI Control Center pro ladění z operačního systému mnozí určitě využijí.

Deska v duálním zapojení karet umí pouze Radeony-Crossfire, na to si dejte případně pozor. Vzhledem k ceně jsou potom omezené možnosti nastavení BIOSu pro taktování přijatelné. Škoda ale je, že nejde napětí naopak nastavovat také směrem dolů. Samotné přetaktování je potom vzhledem k možnostem napětí a analogové kaskádě na slušné úrovni.

Testujeme podruhé MSI – microATX desku Z77MA-G45

Graf ceny produktu MSI Z77MA-G45 poskytuje server Heureka.cz

Za zapůjčení základní desky MSI patří poděkování obchodu Halshop

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning