PCTuning Článek

Ticho! Soutěžíme o zdroje a chlazení s Be Quiet!

Redakce PCT
Redakce PCT
9. 7. 2013 12:00 9 Sdílej:

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Prořízneme období okurky a zpestříme si letní povalování další soutěží. Tentokrát vyhlašujeme jednu klasickou, se třemi jednoduchými otázkami, a hrát budeme celkem o pět cen. Těšit se můžete na dva kvalitní zdroje, chladič a dva ventilátory v setu s teplovodivou pastou. To vše od německého výrobce be quiet!

Reklama
Reklama

Rovnou se omlouváme za přehršel vykřičníků, jinak to ale nejde – vykřičník je přímo v názvu výrobce. Na trhu působí od roku 2006 a známý je především výrobou ventilátorů a chladičů. Zajisté jste ale od něj zaznamenali i zdroje,  kterým věnujeme dvě soutěžní otázky.

O co hrajeme

Celkem se můžete těšit na pět výher, tři velmi zajímavé a dvě ceny útěchy. Moc vám toho o nich neprozradíme, ať nemáte soutěžní otázky příliš lehké – více informací se tak dozvíte na stránkách výrobce.

1. místo – be quiet! PURE POWER L8-CM 630W

Solidní ATX zdroj s certifikací 80 PLUS Bronze a AMD CrossfireX. Výrobce také vyzdvihuje dlouhé kabely, které pomáhají přehlednějšímu uspořádání interiéru a kvalitnějšímu airflow. Více informací najdete zde.

2. místo – be quiet! PURE POWER L8 500W

L8 bez písmenek CM se již vylepšeným CableManagmentem nemůže chlubit, na druhou stranu jde pořád o kvalitní ATX zdroj s účinností 80 PLUS Bronze. Více se dočtete zde.

3. místo – be quiet! DARK ROCK PRO 2

Třetí výherce získá luxusní chladič kompatibilní s Haswellem od Intelu. Výrobce zde dostál svému jménu a lopatky obou dvou PWM ventilátorů mají extra nízkou hlučnost. Více informací zde.

4. až 5. místo – be quiet! SILENT WINGS 2 PWM s pastou

Na poslední výherce čekají dva 120mm ventilátory s PWM funkcí, které mají životnost až 300 000 hodin. A aby byly připraveny k okamžitému osazení, věnoval be quiet! ještě dvě teplovodivé pasty DC1 vlastní výroby. O ventilátoru najdete více zde, o pastě zde.

Další informace o produktech Be Quiet nalezneta na stránkách www.bequiet.com a zakoupíte je mimo jiné na stránkách www.czc.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning