Tipy na vánoční dárky: jaké hry pod stromeček?
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Tipy na vánoční dárky: jaké hry pod stromeček?

Tipy na vánoční dárky: jaké hry pod stromeček? | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

28. 11. 2016 03:00 17

Seznam kapitol

1. Adventury 2. Strategie 3. Akční 4. Závodní/simulátory
5. RPG 6. Pro vaše děti a příležitostně hrající přítelkyně 7. Dárky pro náročné

Rok 2016 se za pár hodin dostane do svého posledního měsíce, což znamená, že je nejvyšší čas myslet na vánoční svátky a nákup dárků. Pokud jste ještě nevybrali všechny dárky pro své nejbližší a máte ve svém okolí náruživé hráče, pomůžeme vám několika tipy na nejlepší krabicové hry tohoto roku z nejrůznějších herních žánrů.

Reklama

Jestliže byste chtěli udělat radost nad rámec obyčejných her, potom vám zbývají tři možnosti. V první řadě můžete koupit nějakou speciální edici oblíbené hry, která kromě disku se samotným herním titulem bude obsahovat také drobnosti, jako jsou figurky oblíbených postav, trička, hrnečky, plakáty, knihy, elektronické bonusy a další maličkosti.

Mé vlastní zkušenosti naznačují, že speciální edice oblíbených her jsou naprosto perfektní dárek. Hráči si je totiž sami obvykle nekoupí, protože jim přijde líto dávat za ně více peněz, a to i kdyby si je opravdu přáli.

V tomto roce vyšlo hned několik zajímavých speciálních edic. Za zmínku stojí sběratelská edice hry DOOM, sběratelská edice datadisku World of Warcraft: Legion, sběratelská edice Farming Simulator 17, sběratelská edice Battlefield 1 a sběratelská edice Deus Ex: Mankind Divided

Tipy na vánoční dárky: jaké hry pod stromeček?
i Zdroj: PCTuning.cz

V druhé řadě můžete zvolit přímo herní merchandising. Jedná se o předměty, jako jsou trička, mikiny, figurky, hrníčky, plyšové postavičky, stolní hry, tužky, šperky, ruční zbraně a miliony dalších věcí stylizovaných podle dané hry. Pokud byste chtěli nakoupit herní merchandising, doporučuji vám tyto e-shopy:

Herní merchandising, alespoň ten základní, je k dispozici také na klasických českých e-shopech a v nabídce zajetých obchodů jako je Alza.cz nebo CZC.cz.

Poslední možností je nákup kreditů, bodů a skinů do free-to-play her. Co se týče zarytých fanoušků her jako jsou World of Tanks, Dota 2 nebo League of Legends, doporučuji navštívit příslušné stránky a pro nákup nadstandardních předmětů se řídit pokyny na nich uvedených.

V případě kreditů stačí navštívit klasický obchod s hrami (JRC, CZC, Alza) a koupit kredit pro tu kterou službu formou předplacené karty (STEAM/PSN/Xbox Live). Tyto karty lze koupit ve fyzické podobě, to znamená, že je dostanete v krabičce podobné obalu od DVD (výborně se balí pod stromek).

O kódech, kreditech a předplatném ve hrách si můžete přečíst v samostatném článku.

Tipy na vánoční dárky: jaké hry pod stromeček?
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama