Two Point Hospital: mix skvělé klasiky a nových nápadů
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Two Point Hospital: mix skvělé klasiky a nových nápadů

Two Point Hospital: mix skvělé klasiky a nových nápadů | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

11. 9. 2018 03:00 10

Seznam kapitol

1. Theme Hospital jako předloha 2. V ředitelském křesle 3. Na stravenky nevracíme 4. Tohle není retro 5. Grafika hry 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Pamatujete si na budovatelskou strategii Theme Hospital? Chcete si ji zahrát i bez DOSboxu a v moderním provedení? Váš sen vám splní Two Point Hospital. Trvalo dlouhých dvacet let, než si někdo troufl navázat na legendu svého žánru. Two Point Hospital přidává nové prvky, detailnější 3D prostředí, moderní ovládání a výsledek je skvělý.

Reklama

I když se Two Point Hospital nejmenuje Theme Hospital, ke slavnému předchůdci odkazuje na každém kroku. Vlastně se dá říci, že na začátku hry budete mít pocit, že hrajete remasterovanou verzi Theme Hospital. Two Point Hospital se ovšem brzy rozjede a ukáže vám, že není jenom to. Nových myšlenek je ve hře dostatek na to, aby vás to bavilo i pokud jste Theme Hospital zrovna teď dohráli. Dojem z reinkarnace tohoto titulu je tedy skvělý.

Ovšem ani pokud bych Two Point Hospital měla hodnotit jako samostatně stojící hru, nebyla by na tom o nic hůře. Ačkoliv v první fázi se tato hra jeví jako primitivní mobilní titul bez výzvy, záhy vás přesvědčí o své rafinovanosti a schopnosti dávat vám pořádné výzvy. A zároveň k tomu vám dává dostatek prostoru, abyste našli své řešení.

Samozřejmě, že Two Point Hospital není pro každého. Jedná se o hru, která zaujme především hráče se smyslem pro detail, takové ty perfekcionisty, kteří se třeba i třikrát vrátí k jedné místnosti, aby ji pořádně přestavěli. Jedno je ovšem jisté, pokud jejímu kouzlu propadnete, budete chtít pořád více.

Two Point Hospital: mix skvělé klasiky a nových nápadů
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama