Udělejte videorecenzi HW, vyhrajte GeForce GTX a třeba i RTX!
Článek Udělejte videorecenzi HW, vyhrajte GeForce GTX a třeba i RTX!

Udělejte videorecenzi HW, vyhrajte GeForce GTX a třeba i RTX!

Redakce PCT

Redakce PCT

20. 6. 2019 03:00 7

Seznam kapitol

1. Natočte vlastní recenzi a vyhrajte 2. Stručný návod pro každého recenzenta 3. Formulář pro přihlášení recenze

Český Youtube, to je samý letsplejer, streamer, letsplejer, streamer no a potom vlastně ještě támhle, v rohu, to je Psychopat Bejr. Teď ale vážně, českých kanálů zaměřených na testy hardware je na českém Youtube velmi málo. A to chceme společně s Nvidií a CZC.cz změnit!

Reklama
Reklama

Máte rádi hardware a točíte o něm videa? Pošlete nám je!

Baví vás hardware a chcete o něm točit video? Tak ho natočte!

Udělejte videorecenzi HW, vyhrajte GeForce GTX a třeba i RTX!

Ať už tak, či onak, v obou případech se zapojíte do soutěže o tři kusy grafických karet GeForce GTX 1660 Ti. A jeden z těchto tří finalistů si pak navíc odnese ještě GeForce RTX 2080 Ti!

Jak bude soutěž probíhat

  • vyplníte formulář a pošlete nám odkaz na svoji videorecenzi
  • videorecenze přijímáme do 28. června 2019!
  • pak vybereme tři nejlepší, jejichž autoři získají GeForce GTX 1660 Ti
  • finální trojice dostane další úkol: natočit recenzi na GeForce GTX 1660 Ti
  • autor nejlepší videorecenze získá navíc GeForce RTX 2080 Ti!

Výherce v obou kolech vybere odborná porota složená z redaktorů PC Tuningu a NVIDIA. O samotném průběhu vás budeme samozřejmě na PC Tuningu informovat. Kompletní pravidla soutěže pak najdete ZDE.

A jaké video byste měli poslat nebo natočit? Určitě by se mělo týkat počítačových komponent. RAMky, desky, grafika… Naopak nechceme videa s hodnocením mobilních telefonů, herních konzolí, televizí apod. Jsme na stránkách PC Tuning, ne?

V rámci zaslaných videí bude porota hodnotit jak technickou kvalitu videa (střih, stavbu záběru), tak i to, jak mluvíte a co vlastně říkáte. Tím nejdůležitějším aspektem bude ale samotný obsah – aby vaše recenze dávala smysl a divák se z ní skutečně něco dozvěděl.

Udělejte videorecenzi HW, vyhrajte GeForce GTX a třeba i RTX!

 

Pár tipů k samotnému natáčení

Už pomalu chystáte studio, napínáte zelené plátno, zapínáte světla, připínáte mikrofon, spouštíte kameru na stativu a hurá na natáčení? Že nemáte žádné takové vybavení a točit budete na pět let starý telefon? Nevadí, taky to půjde, každý nějak začínal.

Technická kvalita pro nás není až tak podstatná, ale samozřejmě zkuste se trošku zamyslet nad prezentací a třeba si uklidit scénu, aby se vám za kamerou neproháněl spolubydlící ve vytahaných spoďárech s pivem v ruce. Nebo si předem připravte, o čem budete povídat, sepište si stručné body. Diváci nechtějí koktajícího recenzenta, pokud to samozřejmě nebude součástí nějaké vtipné scény. A taky tak nějak doufáme, že doba, kdy bylo třeba každou větu do kamery pořádně zakřičet a ještě při tom pořádně máchat rukama a nohama, je také nějaký ten rok za námi. A teď pár tipů pro každého začínajícího recenzenta na další stránce.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning