Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč
Článek Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Martin Polický

Martin Polický

15. 6. 2015 03:00 6

Seznam kapitol

1. Razer Nabu X – představení 2. Razer Nabu X – Vlastnosti, ovládání, aplikace 3. TECHNAXX Classic TX-37, TX-38 – představení 4. TECHNAXX Classic TX-37, TX-38 – ovládání, aplikace 5. Activity 1 – představení
6. Activity 1 – vlastnosti, ovládání, aplikace 7. Fitbit Zip – představení 8. Jawbone UP MOVE – představení 9. Jawbone UP MOVE – Vlastnosti, ovládání, aplikace

Dnešní moderní doba prospívá moderním technologiím. Máme chytré mobily, chytré televize, chytré ledničky, chytré pračky, a dokonce i chytrou nositelnou elektroniku. Právě chytrá nositelná zařízení, označovaná jako wearables, jsou stále populárnější. Vyzkoušeli jsme, co vám nabídne šestice chytrých náramků.

Reklama
Reklama

Jak se zorientovat v čím dál tím větší nabídce výrobců a vybrat ten správný doplněk, který využijete na sto procent místo vyhazování peněz z okna za něco, co vám nebude vyhovovat? Rozhodli jsme se otestovat celou řadu moderní chytré techniky, kterou můžete mít každý den doslova na sobě. Na rozjezd jsme otestovali a srovnali mezi sebou čtyři chytré náramky a dva chytré přívěšky, které aktuálně pořídíte v českých obchodech do 1.600 Kč, což není skutečně mnoho, a tudíž jsou cenově dostupné širokému okruhu zákazníků. Náramky nám zapůjčil jeden z největších internetových obchodů Alza.cz.

Razer Nabu X – představení

Americká firma Razer není na trhu elektrotechniky žádným nováčkem. Tato firma ze San Diega v Kalifornii vyrábí již 17 let příslušenství pro hráče opatřené známým logem (většinou zeleným).

Balení a vzhled

Náramek Razer Nabu X Black se prodává v dobře vypadajícím průhledném plastovém boxu, ve kterém je vidět v celé své kráse. Pod náramkem je zelený papírový podstavec, který v sobě ukrývá nabíjecí USB kabel, uživatelskou příručku a jako bonus samolepku s logem firmy.

Náramky se vyrábí ve třech barvách – v černé, bílé a zelené. Námi testovaná byla první, černá varianta.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Razer Nabu X vypadá na první pohled moderně a velmi dobře. Když jej vezmeme do ruky, působí ještě lépe. Zpracování je na velmi vysoké úrovni, pásek je vroubkovaný a je vyroben ze silikonu, který je velmi příjemný na dotyk. Široký je 14 mm. Na jednom konci je pásek zakončen čtvercem z tvrzeného plastu s dvojicí zoubků, které dobře zapadají do ok na druhém konci pásku.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč
Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Ze začátku jsem měl obavy, zda se pásek nebude mít tendenci samovolně rozepínat. Naštěstí se v průběhu používání ukázalo, že vše drží víc než dobře. Do pásku se vkládá zelené tělo „chytré části“, které je opatřeno trojicí signalizačních led diod, které svítí modře, červeně a zeleně. Samotnou chytrou část není třeba při používání vyndávat, učiníte tak pouze ve chvíli, kdy si budete chtít vyměnit pásek za jiný. Na spodní části zeleného těla najdeme informace o výrobku, jeho sériové číslo (pomocí kterého můžete rozlišit pásky při párování s aplikací v telefonu či tabletu) a zdířku pro nabíjecí kabel.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč
Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning