PCTuning Článek

Vyhlášení soutěže Mironetem o panel Asus ROG Front Base

Redakce PCT
Redakce PCT
6. 3. 2018 03:00 13 Sdílej:

Seznam kapitol

1. O co jste soutěžili 2. Soutěžní otázky

Po testu sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501 pro běh celkem 128 threadů, 256 GB paměti a rychlým SSD se podíváme na výsledky bleskové soutěže, která s tímto článkem souvisela. Soutěžit jste mohli o čelní panel Asus ROG Front Base a poukazy na nákup v e-shopu www.mironet.cz.

Reklama
Reklama

Včera jsme na PC Tuningu zveřejnili test sestavy s dvojicí špičkových procesorů AMD Epyc 7501 – každý z nich má 32 jader a zvládá 64 programových vláken souběžně. Sestavu nám do testu zapůjčila společnost Mironet specializovaná na prodej, servis a služeb týkajících se IT technologií.

Při té příležitosti jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž, v níž jstem měli odhadnout skóre sestavy ve vícevláknovém benchmarku Cinebench R15 (64C/128T).

Soutěžili jste o následující trojici cen:

1. cena

První cenou je čelní panel Asus ROG Front Base pro monitoring a přetaktování určený pro základní desky společnosti Asus vybavené portem ROG Extension (ROG_EXT).

Panel určený do prostoru dvou 5,25" externích pozic pro mechaniky nabízí 4" displej, velký ovládací volič, s nímž můžete měnit třeba nastavení regulace ventilátorů či hlasitost zvuku, tlačítky pro rychlé přetaktování nebo skrytí spuštěných aplikací, dvojici čelních audio konektorů připojených odstíněným kabelem pro minimální rušení a port USB s podporou rychlého dobíjení připojených zařízení i v době, kdy je počítač vypnutý.

2. a 3. cena

Pro druhého a třetího výherce jsou připravené dvě poukázky na nákup na e-shopu společnosti Mironet na adrese www.mironet.cz v hodnotě 500 Kč.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning