Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI
Článek Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI

Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI

Redakce PCT

Redakce PCT

23. 8. 2018 03:00 3

Seznam kapitol

1. Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI 2. Odpovědi na soutěžní otázky a výherci

V sobotu 25. srpna 2018 se v pražském Divadle Hybernia uskuteční prestižní setkání s prezentacemi vizionářů a významných světových odborníků na téma tzv. obecné umělé inteligence. S námi jste mohli soutěžit o dvě vstupenky v hodnotě 135 eur. Otázky byly tentokrát komplikovanější, jak měly vypadat správné odpovědi a kdo vyhrál?

Reklama
Reklama

Zajímá vás budoucnost umělé inteligence? Soutěžte o dva lístky na konferenci Human-Level AI

Máme se obávat humanoidní umělé inteligence, která bude schopna samostatného uvažování a řešení problémů? Nebo jde o pouhý sen, kterého se lidstvu nikdy nepodaří dosáhnout? Bude tzv. human-level AI neboli obecná umělá inteligence dostatečně zabezpečena proti zneužití? Proč by měly jednotlivé vlády a soukromé společnosti investovat do vývoje této nové inteligentní technologie? Na tyto a další otázky se budou snažit odpovědět přední světové kapacity na umělou inteligenci během Human-Level AI Conference, která se uskuteční 22. až 25. srpna 2018 v Praze.

Připravované konferenci se na PC Tuningu věnoval nedávno i článek Michala Rybky Human-Level AI: Aby umělá inteligence zůstala dobrá.

Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI

Pokud patříte mezi fanoušky sci-fi technologií a vývoje umělé inteligence, pak je pro vás určen blok programu Future of AI Track, který se koná v sobotu 25. srpna v Divadle Hybernia. Můžete si poslechnout keynote význačných odborníků z celého světa – například ze společností UBER, Google, Facebook, Microsoft, Hanson Robotic a dalších. (Celý program je v angličtině.)

Vyhlášení soutěže o dva lístky na Human-Level AI

S námi jste mohli soutěžit o dvě vstupenky. Otázky byly tentokrát záměrně komplikované, aby odpovídali soutěžící, kteří mají o akci opravdu zájem. Takže jak měly znít správné odpovědi a kdo vyhrál?

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning