Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact
Článek Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Redakce PCT

Redakce PCT

23. 11. 2020 20:00 4

Seznam kapitol

1. Soutěžte o tři skříně Fractal Design 2. Správné odpovědi a výherci

Švédské designérské mágy, kteří se specializují hlavně na počítačové skříně, vodníky a zdroje, asi zná většina našich čtenářů. Připravili jsme proto soutěž hned o tři nejnovější modely Define 7 Compact Black Light TG. Dneska tu máme vyhlášení a můžete si přečíst, jestli jste měli štěstí. 

Reklama
Reklama

Společnost Fractal Design je významným designérem a výrobcem prémiových počítačových komponent. V nabídce najdete široké portfolio počítačových skříní a ventilátorů, napájecích zdrojů s vysokou účinností a AIO vodního chlazení s ARGB podsvícením i bez. Opravdoví fandové si Fractal skříně rádi individuálně přizpůsobují do zajímavých modů.

Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Do soutěže firma Fractal Design věnovala tři počítačové skříně Define 7 Compact Black Light TG. Na vás už je, abyste správně odpověděli na soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit jste mohli do půlnoci z neděle na pondělí 22. na 23. listopadu 2020.

Řada Define 7 je již sedmou generací oblíbené série Define a model Define 7 Compact přináší klíčové vlastnosti této řady v praktickém, kompaktním šasi. Na svou velikost je velmi modulární a lehce se přizpůsobí vašim požadavkům. Čistý elegantní vzhled dodává přední panel z kartáčovaného  hliníku, který zároveň disponuje pěti USB porty včetně USB 3.1 Gen 2 type-C pro rychlé nabíjení i přenosy až do 10 Gbps. Vyměnitelný horní panel umožňuje využití skříně pro různé konfigurace vnitřních komponent (pevný panel/panel s filtrem).

Do skříně můžete namontovat až 7 ventilátorů o rozměru 120mm nebo 4 o rozměru 140mm. Balení obsahuje po jednom větráky 120 mm a 140 mm Dynamic X2.

Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Podporuje základní desky formátu mini-ITX, mATX a ATX a poskytuje dostatek prostoru pro výkonnou grafickou kartu i vodní chlazení. Uvnitř skříně se nachází 2x 3,5“ pozice pro HDD/SSD a 2-4x 2,5“ pozice pro SSD. Skříň je vybavena účinným tlumením hlučnosti a bočnicí z tvrzeného skla.

Skříně Define 7 Compact jsou dostupné v několika provedeních. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Vyhlášení soutěže o skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Soutěžní otázky najdete na následující straně.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning