PCTuning Článek

Vyhlášení soutěže s Fractal Design o Define S a Node 304

Redakce PCT
Redakce PCT
24. 11. 2015 03:00 2 Sdílej:

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky

Se společností Fractal Design jsme pro vás připravili soutěž o odhlučněnou skříň Define S, variabilní kompaktní skříň Node 304 a pro tři výherce je nachystaná hra Warhammer: End Times – Vermintide. Soutěžit jste mohli do neděle, dnes se podíváme na to, jaké měly být správné odpovědi, jaká byla účast a na koho z vás se usmálo štěstí.

Reklama
Reklama

Společnost Fractal Design si rychle získala přízeň zákazníků především díky propracované konstrukci svých skříní, které můžete znát i z našich recenzí. O dvojici modelů z široké nabídky výrobce si s námi teď můžete zasoutěžit.

Do soutěže jste poslali dva tisíce odpovědí. Jaké byly otázky, správné odpovědi, a kdo vyhrál, se podíváme na další straně. Nejprve si ale ještě připomeneme, o jaké ceny jste mohli soutěžit.

1. cena: skříň Fractal Design Define S

 

¨

2. cena: skříň Fractal Design Node 304

 

3–5. cena: hra Warhammer: End Times – Vermintide

Warhammer: End Times – Vermintide je nová FPS z dílen vývojářů Fatshark, která sb írá pozitivní hodnocení od recenzentů i hráčů. A velmi kladné uživatelské hodnocení už si hra vysloužila i na Steamu. Další detaily najdete na stránce hry vermintide.com.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning