@OverlordCZ
Problém je kradení. Až se ti 15-ti letí smradi naučí, že software není zadarmo, pak možná se každej na ty konzole vykašle. Do té doby je to to, co drží vývojáře her, což musíte respektovat. Taky nejsem z konzolí nijak odvařenej, podle mě by měli dostávat častější updaty hardwaru, ale to že živí herní vývojáře je bohužel fakt.
[quote=marek16]A odkud by podle tebe měl 15letej smrad brát 1000-2000 na blbou hru, co dohraje za 10 hodin? Nadávat malým dětem, který si to nekoupí jednoduše proto že nemaj příjem, fakt dává smysl, doufám že se cítíš jako správnej internet hero :roll: PS: je mi 24 a pracuju jako programátor, aby sis nemyslel, že se ozvala potrefená husa.[/quote] Takže když na něco nemám tak to ukradnu? Zajímavej přístup. To jste asi dobrej programátor, když za svou práci nechcete peníze.
@ppromi
Ne, protože cokoliv co MS dělal pro mobily stálo za prd, měl jsem WM a měl jsem i WP, WP je parodie na OS,možná je svižný,ale nemá to žádný app a navíc když vidím to jejich metro, to je jedna velká hrůza
@Daemonius
Daemonius: No dobře, na hry jsou winy dobrý...řekl bych ti, že na hraní jsou konzole, ale tenhle názor jsem měl dříve. Způsob, jakým nechali MS a Sony zastarat PS a Xbox je nehorázný... Takže pokud budeme brát, že Alienware X51 si koupím jen na hry a win budu mít jen jako spouštěč her, tak bych je možná na počítači snesl. To ale neznamená, že nemůžu Lenovo X220 vyměnit za macbook pro
@xwing
Spousta her co já na konzolich hraju nemá svou PC verzi. Ja to bral v porovnání s tím co se tady recenzuje za 40k a stavi proti konzolim... Za tech 40k si koupim wii u, ps4, i one a ještě mi zbyde na hry. A na PC se nehrajr líp, pc je pro me na hrani nejhorší možné zařízení, protože pro mě nabízí pouze 2 hry, gta a fifu, jinak na tom nemám co hrát
@PS3master
A za tu poslední větu si dejte facku. Z10 je čím dál populárnější, co cena spadla na 6 tisíc za ofiko distribuci. Všude se upřednostňuje i například oproti Lumii 920, která prý není konkurent.
To HP bych si koupil, na full hd filmy ideál(vím,že je jich víc těch 13" full hd,ale nejsou lesklé). Na tu televizu už se nedá dívat, nechápu, proč na takovou plochu jsou jen full hd...
Pokud vím, tak Barack Obama používá Blackberry Z10, zajímalo by mě tedy, čím je tento smartphone zastaralý? Řekl bych, že proti OS10 je spíš android zastaralý!!
@PS3master
A za tu poslední větu si dejte facku. Z10 je čím dál populárnější, co cena spadla na 6 tisíc za ofiko distribuci. Všude se upřednostňuje i například oproti Lumii 920, která prý není konkurent.