Battleborn: MOBA v kabátku Borderlands na scéně
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Battleborn: MOBA v kabátku Borderlands na scéně

Battleborn: MOBA v kabátku Borderlands na scéně | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

9. 5. 2016 03:00 5

Seznam kapitol

1. Když se řekne Gearbox Software 2. S kamarády jde všechno lépe – i hraní MOBA her 3. Převlékáte se rádi? 4. Hrdinové zrození k boji 5. Borderlands všude kam se podíváte 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Gearbox Software se před několika lety rozhodli pro odvážný krok – rozloučili se s dvojicí legendárních FPS Borderlands a Borderlands 2 a pustili se do vývoje netradičního mixu MOBA a akční hry viděné z pohledu první osoby. A před pár dny se dostala do prodeje, takže se na ni můžeme konečně podívat.

Reklama

Musím se přiznat, že Battleborn mě hodně zklamala. Přestože se hodně podobá skvělému Borderlands a Borderlands 2, k těmto dvěma skvostům ji nelze přirovnat. Kdyby mělo dojít na srovnání, museli bychom vytáhnout spíše Borderlands: The Pre-Sequel, který už nepochází z pera Gearbox Software, a který je pro Borderlands takovým nemastným neslaným pokračováním.

Z grafického a stylistického hlediska Battleborn chybí nějaký výraznější prvek, jako byly u Borderlands třeba výrazné černé linky.

Nepřehlednost prostředí a dosti sterilní lokace jsou ale jenom minimální problém v porovnání se zmatenou hratelností a celkově chaotickým vyzněním soubojů i veškeré omáčky. Hrdinové jsou sice fajn a dokonce se na ně i docela dobře kouká, ale na můj vkus je jich opravdu hodně. Jejich speciální schopnosti zaniknou v záplavě ostatních speciálních schopností a to se dá říci i o dalších prvcích hry.

Z Battleborn je cítit, že na ní pracovalo hodně talentovaných lidí. Tito lidé měli vskutku zajímavé nápady, jenže jich bylo opravdu přespříliš. Místo aby na nich pak uvařili třeba hned čtyři skvělé hry, rozhodli se je nacpat do jednoho jediného titulu podobně, jako když pejsek s kočičkou vařili dort. A to Battleborn zrovna moc nepomohlo, spíše naopak. Při hraní této MOBA hry se budete často cítit ztraceni a přehlceni

Battleborn: MOBA v kabátku Borderlands na scéně
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama